Skrytý tyran?

Príspevok v téme: Skrytý tyran?
MiškaMiška

Obraciam sa o radu nakoľko sa točím už dlho v kruhu bolestných otázok. Mám 25 rokov a spoznala som muža o 9 roka staršieho prostredníctvom internetu. Vyzeral na začiatku veľmi dobre, prezentoval sa ako rozumný muž. Dokonca mal ťažký životný osud a len ťažko chorú matku. Mali sme veľa spoločného, názorov a pod. No postupne začal neskutočne na mňa tlačiť so sexom. ja som ho prosila nech počká, že sa na to ešte necítim pripravená, že je to priskoro. No on rozprával stále len a len o tom, vyhľadával miesta kde by sa dalo až ma nakoniec po viac ako mesiaci do toho psychicky dotlačil. Čakala som viac, že prídu krásne chvíle, výlety a pod...no zrazu len samé ja ja ja, egoizmus, neochota prispôsobiť sa, vzal si hypotéku na vlastný 1 izbový byt...mal priateľov, kt. žili bez partneriek, svoje kamarátky - no tam som ja vítaná nebola. Ja som študentka, on zarába veľmi slušne...nakoniec odomňa žiadal, aby som platila striedavo na posedeniach na káve a pod. Čo mi príde dosť neseriózne nakoľko naša situácia bola fakt veľmi rozdielna...prišlo kritizovanie, stále bombardovanie čo je na mne zlé - za hlúposti ako vyliata voda a pod. Stále len sex, sex, sex...a aj to, bohužial dosť tvrdý sex a bez lásky. Jeho návrhy na doslova masochystické praktiky som odmietala...no na druhej strane tvrdil, že túži po dieťati a rodine...na mńa dať však ani cent nechcel, lebo jeho hypotéka a pod...ale na to, aby sebe šporil, kupoval značkové oblečenie a šporil na zimnú lyžovačku mal...to mi povedal: na lyžovačku musím. Jedného dňa sa so mnou vyspal, použil dosť nepekné surové oslovenia pri tom a asi po 2 hod. na to sa rozišiel - po debate o financiách a mojej neistej práci po ukončení VŠ. No naďalej sa mi pripomínal, ani ukončiť to, ani vrátiť sa...vyslovene akoby sa vyžíval v mojom utrpení. Nijaké aktivity so mnou nechcel vykonávať - vždy sa zobral s nejakým kamarátom do posilovne kde ženy mali pre nich vstup zakázaný, na túru s kamarátom, výlety plánoval s kamošmi (lebo to ho predsa výjde lacnejšie keď si rozdelia výdavky na benzín...)...jedna známa, kt. sa venuje oblasti psychológie mi povedala - nenávidí ženy, je egoistický a ide o tyrana...no neviem, dokopal moju sebadôveru na pod mrazu a stále si kladiem otázku - prečo? pre peniaze, čo hľadá perspektívnejšiu...no neviem, prosím o radu, názor a hlavne radu ako žiť ďalej a začať veci vidieť tak ako naozaj sú. Ďakujem

Mimulus

Ľudia podvedome z nejakého dôvodu inklinujú k hľadaniu vždy tie isté typy ľudí. Takže ja si osobne myslím, že nájde také niečo opäť aj keď jej prajem z celého srdiečka šťastie. Dávaj si pozor!

ambrozia

Myslím, že autorka témy problém vyriešila a ja jej držím palce, aby viac na takého človeka nenatrafila.

taka miška 2

Miska, takychto slovenskych k*k*tov, budes stretavat cim dalej tym viac..je nimi posledne roky zaplienene cele slovensko. kazdeho druheho-tretieho, ktoreho od teraz stretnes, bude podobny tomu tvojmu curakovi dôlezitemu.. smola no, mam dost velky okruh znamych, takychto pripadov je momentalne az-az, viem z podobnych skusenosti od inych zien, sama z vlastnej skusenosti som takychto k ... zazila 3 krat. Miska, zmizni kade lahsie od neho, pretoze skoncis horsie ako ludia na heroine.. ver mi. tak ci tak by to skoncilo, pretoze on patri medzi tych 85% chorych chlapov zijucich na sk.. To co pises, je forma nasilia a tyrania, ktora nemusi byt vzdy fyzickeho napadnutia.. JE TO CHORY CLOVEK A NIKDY NIKDY LEPSI NEBUDE, NIKDY! casom ta utyra, ze vyskocis z okna! a ver ze tychto 85% slovenskych hajzlov ma dar najprv uplne opantat partnerku a obkrutit okolo prsta a potom nastane to co opisujes a casom aj ovela, ovela horsie!

Tymto k*k*tom sa zacalo posledne roky velmi darit, nakupili luxusne auticka, bytiky, su v dobrych firmach, pretoze sa po znamostiach dostanu kde chcu, v praci maju PLNU PODPORU jemu uplne podobnych debilov(ktorych samozrejme vybrala strasne skusena slecna personalistka, ktorej ich vyskieranie naramne imponuje, popripade s nimi pravidelne trtkava) Predvadzaju sa v znackovych handrach, RL trickach a inych "pólach", s hodinkami vacsimi nez ich arogantna duta hlava a vedia ze predsa kazdu zensku dostanu, ide im len o seba a o svoje peniaze, na partnerkine pocity zvysoka jebu .. ale neboj sa kolegynkam a podobnym... platia dennodenne kavy, obedy, kabelky, slnecne okuliarky atd. a potom vlastna priatelka ma na spolocnych posedeniach vsetko cvakat sama.. no dalo by sa pisat az az, Miska, zabudni na neho a do buducna si davaj strasny pozor, vobec nebud moc mila, zi si svoj zivot, nestretni sa hned jak ta
pozvu.. uvidis ze po tejto skusenosti uz budes mat trosku "nos" na tychto debilov..

MiškaMiška

Ak môžeme, uzavrime túto diskusiu. Naozaj nemá zmysel piplať sa viac v tomto, v minulosti. Áno, je to chrapúň, hajzel a nebola som prvá ani posledná, kt. to urobil. Vždy lepšie po 2 mesiacoch ako po niekoľkých rokoch. Ďakujem všetkým ešte raz, pokúsim sa žiť ďalej, nebyť už naivná a nemyslieť na to

MiškaMiška

Ďakujem Vám za názory. Zoberiem si ponaučenie, budem si dávať väčší pozor. Uznávam, že väčšina ste mali pravdu. Jediné zostáva - poučiť sa a ísť ďalej. Áno, musím byť silnejšia a myslieť v provom rade na svoje šťastie a byť ráznejšia

MultiLevel

hmm, co vlastne sledujes touto diskusiou? Ze ti tu poradia, ako nanho a vsetko bude dobre? :D Prosim, len otvor oci a utekaj kade lahsie. Zabudni (aj ked to bude tazke) na neho, na to, co medzi vami bolo. Musel by sa zmenit od zakladu, aby ste vytvorili zmysluplnu dvojku. Prerus vsetky kontakty, nepis si s nim, netelefonuj, razne daj tomu koniec ty!
Ako dalej? Prosto chod dalej! Neobzeraj sa za tym co bolo...najdi si aktivity, stretavaj sa s ludmi, no najma, nemysli na neho a nekontaktuj sa s nim....

MiškaMiška

No boli sme spolu 2 mesiace...po vyše mesiaci ma zlomil čo sa týka sexu...takže nemyslím, že by som bola tak rýchlo a ľahko sa nechala zlomiť ako tu kolega píšeš