Zenska logika

Príspevok v téme: Zenska logika
alino6

Ahojte,chcel by som pocut nazor druhých a trosku poradit.Pisem si s dievcatom 3 krat sme sa videli momentalne je v zahranici na brigade ,piseme si uz pol roka ,zo zaciatku bola cela happy poblaznena somna ale postupom casu nejak ochladla poslednej dobe je taka chladna,odpisuje mi tak 2 slovami ziadne emocie,nic poriadne mi nechce o sebe povedat ja sa snazim milo k nej spravat ale ked jej napr.3 dni nenapisem tak hned sa pyta co sa deje ..Vela krat som sa jej pytal preco je taka vzdy to zahrala ze nema cas a tak..neviem o co jej ide, mne sa paci je fajn baba len neviem ci to pisanie ma nejaky zmysel ked sa takto sprava..pripada mi to ako keby som si s kamaratom pisal ..neviem ci to mam zabalit alebo ako mam spravit aby mala zaujem ..pride domov az v decembri :(

poPotvorka

a ty p.d taktiez nekecaj prosim ta ,co si myslite ,ze sa vam budeme "vyzliekat" hned na druhy den po vasej mailovej poste ??!!! :))

poPotvorka

no ako pardon ludia ,ale ak ona niekde maka, tak je jasne ,ze nema cas pisat nejakemu nudiacemu sa alimu .... sakra chlape ,co keby si zistil ako dlho pracuje ,kde pracuje a .... bla bla a zdvihol prdel a dosiel na navstevu ,ak sa potesi a bude sa tesit dlho dlho aj v noci ,mas ju a ak sa zatvari kyslo, tak sa zdekuj
tusim vazne vela casu sedite za pc ,tie rady tomu davaju za pravdu

M8cr6

ten nazov ženska logika...čo ak ta nechce? možno ju privelmi otravuješ. išla robiť nie na dovolenku sa valať. možno má problémy. však ju nechaj. ked sa s nou streštneš, všetko sa dozvieš aj z pohladu vyčítaš. trikrat ste sa videli...daj jej priestor.nenamotavaj sa moc a bud mily. minimalne sa aspon dozvieš viac ked pride ked budeš hnusny nedozvieš sa nič...

odpovedam

Tiez som bola niekolko mesiacov v zahranici a nikto ma tam "neoklatil", neviem, preco mate dojem, ze zeny nevydrzia bez sexu. Len mi to pride od teba, alino, ako privysoka poziadavka ocakavat od nej, ze si po polroku budete intenzivne zamilovane pisat.

To dievca ti nemusi ujst, len o pisani to fakt nie je. Proste sa trosku stiahni a venuj jej viac pozornosti, ked sa vrati. Mozno sa uz kontaktovat nebudete a mozno z toho vyjde cosi pekne. No hlavne nech ti kvoli nej neuchadzaju ine prilezitosti. Pre teba je to dievca momentalne nedosiahnutelne...

peknýprasiak

kamarat ty sa zobud a prebud, zatial co tu vypisujes na fore ju tam oklatili minimalne dvaja miestni domorodci, a je to tak ci sa ti to paci alebo nie, cakaj do decembra ako kuvik kym ju obtiahne dalsi sergio lopez a potom nezabudni zalozit temu baby su ako ryby lebo nemaju city, bru nocku