Ako zviesť muža?

Príspevok v téme: Ako zviesť muža?
Knihomoľka

Ahojte :) Mám jeden problém :) Môj priateľ ma už dva krát požiadal, aby som ho zviedla, lenže ja som to nikdy nevedela robiť, resp. ani neviem ako sa to robí :D Vždy to bolo počas bozkávania, to ma už úplne vykoľajilo, lebo som nevedela ako čo odo mňa chce, či mu je málo spôsob akým sa ho dotýkam a podobne. Sme spolu krátko, cez dva mesiace... Neviem si vôbec predstaviť ako začať (vylučujem striptíz, kedže by som sa necítila vo svojej koži - ja som skôr hanblivý typ :) ). Hľadala som niečo aj na internete, ale nič súce som nenašla :) Baby, viete mi niečo poradiť ako začať? Čo funguje na tých vašich chlapov?

dpk1

Knihomoľka, netreba objavovať už objavené. Preto ti posielam zaručene správny video návod, a ono je dosť možné, že ho aj poznáš, predsa len ide o legendárnu scénku svojho času.

youtu.be

Ty by si to akurát mohla otočiť na frázu "vylíž mi ju fešák!" :))

To nemôže nezabrať!

Agnes998

Podla mna na teba moc tlaci. Ste spolu len dva mesiace, ledva ste spolu zacali spavat a uz mas byt nejako extra iniciativna, zvadzat ho, uz ti dava najavo, ze to, aky spolu mate sex ti nevyhovuje? On asi potrebuje iny typ zeny ako si ty, potrebuje dracicu, co sa nanho vrhne a znasilni ho. Ked ty nie si ten typ, tak sa do toho zbytocne nenut, nebudes vo svojej role, nebudes sa citit dobre. Po dvoch mesiacoch vztahu mi pride strasne skoro ze od teba nieco taketo ziada, ked sa stale este ani poriadne nepoznate, keby po dvoch rokoch tak nepoviem. Ale vy si stale na seba len zvykate. Bud ta bude mat rad taku aka si, aj ked nie si dracica co mu roztrha saty a vrhne sa na neho, alebo nie. Bud hlavne sama sebou.

pompom

podla mna kazde zvadzanie je zbytocne ked ty napr.nie si jeho typ.to je sko mi niekto dohodi nejakeho muza a pre mna on nie je vobec pritazlivy nic vzrusujuce teda nemam chut ho vybozkat objat nicim ma nepritahuje.Ak nie je vzajomne ocarenie z videneho tak zbytocne je zvadzanie.Laska sa neda silit co urobis s tym ak niecje pre teba niekto pritazlivy proste nie je tvoj typ s tym sa neda nic robit.Kde funguje cgemia tam.netreba ziadne zvadzanie lebo su omameny chemiou.

jedulka

....ta ženská nemá chybu
nehovorim, ze laska a vztah je o sexe..ale stale plati stare zname : ak sex funguje, tvori 10 percent vztahu, ak nefunguje, tak 90 percent

jedulka

eddings ...první a velmi důležitý je každý/dá,aby vůbec věděli co vlastně chtějí! Věděla jsem to už 15 letech,prostě jsem musela dospět dřív tak s tím nemám problém.
ženy tady pláčou že v nich muži vidí jen pěknej kus na který mají chuť.
Když vím co chci, dívám se na chlapa naprosto stejně jako oni na nás.
Postava, vypracované tělo, barva vlasů,očí, oblečení a to správně světýlko v očích, způsob chování :-)A pak si vemu to co potřebuji.Žádný sraní,stejně jako chlapy.
Když chci vztah těď použiji myšlenky jedné přispěvatelky,neuměla bych to lépe napsat.
zeny sa neboja zavazkov..ked stretnu takeho, hovori sa tomu aj "ten pravy", s ktorym sa tych zavazkov neboja, tak sa na tie zavazky naopak tesia..tym padom neriesia ziadne backdoor a kaslu na uzivanie si..

kafe

zvádzanie.. nuž, ja som čistý teoretik, ale podľa mňa je to taká hra, naťahovanie, slovné hračky, dvojzmysli, dráždenie, chodenie okolo horúcej kaše... kedy má chlap (alebo i žena, alebo obaja) neodolateľnú chuť už ísť na vec a nehrať sa :)
Knihomoľka - zaviaž mu oči a hrajte sa. Bozkávaj ho po celom tele, dráždi jazykom, masíruj, hraj sa mu s vlasmi, uhryzni poškrab ho jemne, vezmi kocku ľadu a potráp ho chvíľu, vezmi kocky čokolády a nechaj ich rozpustiť na jeho tele (ak máš rada čokoládu:) - venuj sa celému telu, nie penisu, ten je až úplne posledný, keď sa rozhodneš končiť. Môžte sa dohodnúť, že sa ťa on NEsmie dotýkať, iba ty jeho 2. zvádzanie už počas dňa, keď je ešte len v robote, alebo keď idete do mesta na akciu, je podľa mňa ešte krajšie. Taká nevinná poznámka, že "zabudla som si nohavičky" "mám chuť na čokoládu" alebo hocičo iné, skryté, čoho význam viete iba vy dvaja a čo bude mať nejaký erotický podtón na základe toho, čo ste spolu zažili (aj trapasy sú použiteľné, tie sú priam najlepšie:) Naladiť ho na kučeravú frekvenciu a udržiavať ho v nej, dotykmi, dvojzmyslami, trochou drzosti.. až kým neprídete domov alebo niekde za roh :D 3. môžete si písať erotickú poviedku - doma alebo na mail v práci. Pár viet napíšeš ty, pár viet on.
V skratke, zvádzanie je vedieť sa hrať, uvoľniť a popustiť uzdu svojej fantáziu, zrealizovať svoje predstavy, objavovať, čo robí dobre tomu druhému a tešiť sa z toho. Tak nech vám je krásne.

Logitech

Inak mohla by si mi povedať prečo to berieš tak že tie články sú hovadina? Lebo ten istý problém má aj moja a hodnotí to tak ako ty.
Nepíšeš či ste spolu už strávili noc alebo tak, ale táto infoška by sa na upresnenie možno aj hodila.
Skísim to takto: Teoreticky možes skúsiť nejak stlmené svetlá, žiaden televízor, ten vyslovne ruší, trosku cerveneho vinka by tiez pomohlo. Mne osobne sa páči aj keď sa mi zenska hrabe vo vlasoch a má dlhe nechty, je to velmi prijemne, popripade aj trosku skriabe chrbat.
Ostatne si budes musiet najst v clankoch a popripade vyskusat, lebo ber to tak ze vy chapete clanky ako blabol.
Ale chlap ti sam nepovie co presne chce, lebo ani on to totizto sam presne nevie. Je to dane situaciou, prostredim, atd.

Logitech

Tak daj nejaký článok z netu a ja ti poviem, aké pasáže by som napr. prijal.
Nie všetky články sú somarina. Popravde ak aj ja pošlem tej svojej čosi z netu na nejake okorenenie ma v podstate vysmeje, ze to je kravina, ale ja jej to posielam, ze by to mohlo mať zmysel. Ale vy ženy občas uzavriete vec len na zaklade usudku ale nedate si namahu to skusit.

Zober to tak, že o nic nejde, skusis, bude fungovat, tak ok, ked nie skusis ine.

Myslis, ze sex je dobrý len vtedy ked ti druhy povie co sa mu paci, ja som si na svojej spravil pokusy a prisiel som na to aj sam.

Proste si sprav z priatela pokusneho kralička, noč tým nepokazíš, možeš iba získať.

Knihomoľka

Logitech,
neveril by si, ale ja som na nete nenašla skoro nič :) komerčné články nie sú vždy najlepšou voľbou podľa mňa, zato som chcela poznať osobné skúsenosti "ako na to" :)
a určite som nechcela naznačiť, že si myslím, že ste všetci stroje ;) viem, že môj je v tomto výnimka :)