Rodičia - hádky -----> rozvod?

Príspevok v téme: Rodičia - hádky -----> rozvod?
Evka1458

Ahojte .... vždy som mala pocit akoby moji rodičia patrili medzi tých čo sú tí najúžastnejší, najstarostlivejší rodičia na svete :) a nikdy sa nehádajú ... keď som bola menšia tak sa obšas hádali ale tie hádky boli za úplné maličkosti a vždy nás-deti- posielali do izieb aby sme to nemuseli počúvať .... ale asi pred rokom ocko zmenil robotu a je tam nová kolegyňa ... asi po pol roku mamina našla ockovi v mobile osemesky o kolegyne a boli to SMS-ky typu : dobrú noc.... sladké sni .... .... proste také veci čo by obyčajná kolegyňa z práce nemala písať .... mamina sa tom normálne porozprávala s ockom, ale ten si vždy našiel nejaký dobrý dôvod prečo mu to písala. Chvíľku po tom bol u nás pokoj ... lenže potom sa mamina s ockom zase začali hádať .... a už to začínalo byť naozaj vážne ....raz to bola tá kolegyňa, inokedy to, že sa ocko raz v živote opil .... a potom ak mamina niečo ockovi povie a potom sa o tom začnú hádať ocko si to prekrúti a povie klamstvo ... mamina mu to hrozne vyčíta a vznikajú z toho hádky v ktorých mamina hovorí ockovi, že si myslí že je psychycky chorý ak takéto veci robí .... že má radšej tú kolegyňu tak nech jej to povie, a ona odíde ..... a je toho oveľa viac ..... mám pociť akoby už k sebe nič necítili .... čo mám robiť??? ja nechcem aby sa naši rozviedli ....

ambrozia

Evka 1458, ako sa ti darí? Možno sa tvoji rodičia potrebujú len vyventilovať, čo majú na srdci si vykričia a je dobre a nemajú v pláne sa rozvádzať. Sama si napísala, že sa pohádajú a potom sa robia akoby sa nič nestalo. Držím palce, aby to tak bolo a tebe prajem len klid a pohodu doma.

pandorica

Zlatko moje, netráp sa nad tým ty.Myslím, že ak sebe už necítia to, co predtým, ty to nezmeníš.Niekedy to tak je a nedá sa s tým nič urobiť.Ale aj tak to budú navždy tvoji rodičia a budú ťa ľúbiť, či spolu, alebo každý zvlášť.A to je to najdôležitejšie.

Mimulus

Ja osobne som tomu nezabránil takže ti nemám právo radiť, pretože neviem či s tým môžeš niečo urobiť. Možno im to na rovinu povedať...

Evka1458

neviem, ale ja som úplne zúfalá .... neviem čo mám robiť, ale chcem s tým niečo urobiť .... už raz som bola na úplnom dne ale nejak som sa z toho dostala a išla som ďalej ale asi ma to nejako sprevádza .... :(