Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Problémy s partnerom

Príspevok v téme: Problémy s partnerom
Dominika1127

Ahojte,som zúfalá proste neviem čo mám už robiť,sme s priatelom už skoro 1,5 roka a stále sa hádame.Neviete s i predstaviť ako ho milujem ako nikdy nikoho je to človek pre ktorého by som dokázala obetovať život!!pohádali sme sa už vela krát a vždy sa to vyriešilo ale teraz posledný krát sme sa pohádali kvoli nemu lebo niečo spravil a zostala som vinná ja vobec neviem prečo ale začal ma obvinovať že nemá slobodu a že mu všetko zakazujem...pride mi to ako keby nechcel zostať vinný sam tak si niečo musel nájsť..:( poviem vám nie som dokonala mám zlú povahu a vela veci mi vadíale vždy keby si mam vybrať tak si vyberiem jeho aj keby ma to ma stát hocičo..odvtedy sa stále vhovara aby somnou nemusel byť a mám pocit že už somnou nechce byť!!neviem čo mám robiť chcem sním byť ale neviem či aj on somnou a prosim neradte mi aby sme sa rozišli lebo to by som neprežila...:-(

Dominika1127

dakujem za radu,potrebovala som toto počuť a hlavne ked mám hcladnú hlavu lebo ked sa hádame tak nerozmýšlam,naozaj ho milujem a myslim že aj on mna inak by somnou nebol len ako hovoriš ty musime si určit pravidla a kompromis.vdaka

suesue111

neviem o aku vec ide. ale ak viete kde je problem musite obaja ustupit a urobit kompromis.. jednoducho ak chcete aby ten vztah prezil ten kompromis nesmie chybat. a dovera je zakladom vztahu.. neviem co sa stalo ale ak s nim chces byt doverovat mu musis. ak nebudes udusis ho.. a naopak..

Dominika1127

ale ked som mu to hovorila tak on povedal že somnou byť chce ale že potrebuje aby som mu začala 100% veriť a začala akceptovať nejaké veci ale jednu vec akceptovať nedokažem a on povedal že cchel by urobiť kompromis ale nedá sa,chcem to stále riešiť ale on hovori že je z toho už unavený,asi je chyba vo mne aj vnom ale som si istá že sme si súdení len sa musime porozprávať a zmeniť len ja hned začnem plakať a byť nervozna :-(

suesue111

ak s tebou byt nechce, tak rozchodu sa nevyhnes. pokusaj sa s nim porozpravat uplne o vsetkom co mu vadi. vylozte si karty a ak ho naozaj milujes tak musis zmenit niektore veci na sebe . ale ak s tebou byt nechce , tak ho proste budes musiet nechat ist. ver mi ze nie je jediny chlap na svete a ajked sa rozijdete , moze byt ze sa date nazad dokopy lebo pochopite ze bez seba byt neviete. hlavne nezufaj.. komunikuj s nim. hladajte riesenie. a ked sa bude vyhovarat , trvaj na tom aby to riesil. ale zasa kvoli chlapovi sa nestrapnuj !!!!!!

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Problémy s partnerom - Fórum - ZDRAVIE.sk