Ako schudnúť

Príspevok v téme: Ako schudnúť
Anonym 0

Ahojte ;3 ..mám, takýto problém, veľmi sa za seba hanbím, a tak som s tým začala niečo robiť .. :)
Môj problém sa týka chudnutia :) :-( ..vždy som s tým mala veľký problém ;´( ..mám 170 cm, a 65 kg ;( .. naozaj neznášam svoje telo! .. neviem, ho proste priať také aké je :( .. nedokážem to : (
Tak, som teda stavila na svoje sily, a začala som s tým niečo robiť :) .. chodím na bycikel, denne prejdem asi 25 km, a pred byciklom a samozrejme, že aj po cvičím 20 x brušáky, drepy, a kliky :( .. a samozrejme aj strečing :)
No, na tom by nebolo níč zle, ale môj problém je že cvičím už 2 týždne, a stále nič ;( .. neschudla som ani pol kila ... dosť ma to frustruje, a nemám ani žiadnu motiváciu ísť dalej :(
Neviem, či je to v tom, že niekedy si dám niečo sladké :( . ale nie kvantá! .. dám si štvrťku keksíka, za 2 dni :( .. držať, nejakú tvrdú diétu nemôžem, pretože som ešte stále vo vývoji :(
Ja by som Vás veľmi chcela poprosiť, ako vlastne mám schudnúť ? :( .. ako sa mám stravovať ? :( .. jednoducho, hocičo čo mi aspoň trošičku poradí :)

Prosím, Vás za každý jeden rozumný komentár budem nesmierne vdačná :)*

verca-82

pozri ja mám okolo 165 cm a vážila som 72 kg a mám len 14 rokov , od utorka čož je dodnes 5 dní som začala jesť zhruba v 3 hodinových intervaloch a dala som si vždy bud nejakú zeleninu , jogurt , mlieko , ovocie , rybu.... nechudni hlavne razom lebo ti to nepomože , a ak sa poriedne najješ pred tým ako ideš bicyklovať .... to znamená že spáliš pri tom cvičení len tie tuky , čo si získala jedlom čo si v ten den zjedla to znamená že spáliš len to čo zješ a neubuda z teba... ked začneš jesť po 3 hodinových intervaloch a poslednú dávku jedla si dáš najneskor o 6 alebo siedmej večer pojde to pomaly dole , a bude ti stačiť ked budeš denne byciklovať hodinu .. Až po 20 minutach intenzivneho cvičenia sa začínaju spalovať tvoje zásoby tukov .. Ja som sa už 2 roky odhodlávala chudnúť a nešlo to a teraz v tento den za tých 5 dní som schudla z váhy 72 kg na 68 čiže 4 kg .. Ked si hrozne hladná daj si jesť ale ako hovorím , zeleninu , ktorú máš rada a ovocie a takéto veci a párky a šunky by som ti radila bezlepkové čiže bez múky .. a ráno si daj vždy pohár vody so šťavou z citrona to ti prečistí organizmus .. ked budeš vela jesť spáliš to čo zješ opakujem . daj si len napríklad 1 papriku 1 rajčinu a 1 vajce natvrdo a zalej to pol litrom vody a hladná nebudeš .. a len tak mimochodom pri tvojej výške by som ja chcela schudnúť tak 5 kíl viac nie ... ja sa chcem vyšplhať na 60 a uvidím ako mi to pojde a ked sa tak stane tak napíšem :) ak sa chceš poradiť a tak , tak ma požiadaj o priatelstvo na fb - moj profil je Verča Naďka alebo na pokeci verca-82

zewa

Nemáš dôvod chudnut. Môžeš vyrásť do výšky a budú ti potom tie kilá chýbať. Skús kondičný tréning, na posilnenie srdiečka a svalov. Ale chudnut ozaj nemusíš.

janci78

Ahoj,
Žiadnu diétu držať nemusíš, teda nemusíš ani hladovať. Kľudne môžeš jesť 5 krát denne, ale dôležité je čo zješ.
Keď si neschudla za 2 týždne nič, to znamená že sa prejedáš a pri cvičení nieje telo nútené siahať do tukových zásob, lebo stále prijímaš viac energie formou jedla, ako dokážeš spáliť.
Dôležitá je hydratácia tela teda budeš piť iba čistú vodu, žiadne kávičky, limonádky a iné sračky. PROSTE NIČ okrem čistej vody.
Od dnes budeš jesť iba kvalitnú surovú zeleninu, ovocie a orechy. Tak schudneš najrýchlejšie. Ľudské telo aj tak nieje prispôsobené na varenú stravu. Všetky zvieratá kŕmené varenou stravou majú podobné chodorby ako človek. Vyskúšaj surovú stravu a uvidíš. Viac info sa dozvieš na webe fat-fighter.net