Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Moj zaludok a vsetko okolo

Príspevok v téme: Moj zaludok a vsetko okolo
zaludok

Ahojte, bola som tu registrovana uz davno sice uz sem nechodim od kedy sa to pomenilo, nepísem ani pod mojim registrovanym menom, lebo uz neviem ake je, Takye v skratke mam 3 roky problem so zaludkom, gastrofibroskopiu som odkladala, lebo som sa velmi bala, skusali sme aj za privedoma no nedalo sa, potom s oblbovakom dormicom no nedalo sa znova som usla a vcera som sa odhodlala a sla, ale pod narkozou, nasla som si kliniku kde to robia s narkoyou aj kolonoskopiu, mala som hrozny strach, triasla som sa, ale nebolo ani preco, ani neviem co kedy a ako a uz bolo po vsetkom, nic si nepamatam o nicom neviem, fakt perfektny pristup, vsetko prebehlo super znova by som sla, ale pod narkozou :-P fakt odporucam kazdemu nic sa nestalo zaspala som za 5 sekund a asi za 10 minut som bola uz aj na izbe kde ma cakal usmiaty moj priatel sice som este nevedela sa postavit na nohy ale za 40 minut som sa postavila a sla prec na terasu na obed, potom som si vsimla, ze v karte mam zastrcenu lekarsku spravu od nich, vzsledky zo vzoriek maju byt o 14 dni brali mi z dvanastornika, sliznicwe a zaludka, a na ten papier obsahoval zatial zaver, reflux, zapal sliznice a mentalna anorexia, tak sa preto pytam, co to je? ved anorexia je chcem byt chuda a nejem a cvicim a tyram sa, ale ja prave preto som dosla na gastro lebo po jedle mi je zle, vzchudla som a nemozem pribrat, malo jem, lebo sa mi neda a chcem pribrat, bola by som stastna ked aj 5kg, co to je? co mam robit? potom ked pridu vysledky idem tam do tej kliniky za lekarkou tak som zvedava co povie, ale som zufala, lebo nechcem ani niesom anorekticka mam 164cm a 42kg prave kazdy mi vravi, ze nevyzeram choro ani nic, ze prave normalne, ale trapy ma velmi, ze nemozem hocico a kedy chcem jest ked jeden obed mi dokaze travit aj 12 hodin, tabletky na travenie nezaberaju, radte.