Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Čo si o to mysliet

Príspevok v téme: Čo si o to mysliet
Miselkas

Co si mam mysliet o sestre, ktora je slobodna, pekna, a stihla. Ja som pevnejsia po porode sa mi este nepodarilo dat do formy. Kazdy den ked je u mna pred mojim muzom stale hovori aka je tucna, aka je skareda, a ukazuje brucho ake ho ma tucne. Pritom je fakt stihla nema ani 50kg. Uz mam toho plne zuby. Neviem co si mam o tom mysliet . Pritom som jej uz vela krat povedala, ze co trepe, ze je chuda, ale ona uz zacala aj pred mojim muzom toto stvarat. Uz som jej aj chcela povedat, ze co to stale pred mojim muzom vyprava, ale nechcem si pripadat ako ziarlivka muz to radsej ignoruje.

cherryberry

na taketo hlupe reci hlupych zien, ktore si vypytuju pochvalu, je najlepsia jedna veta: ,,Tak s tym nieco rob a nekecaj"

Deria

tak jej povedz este raz a doraznejsie, ze si neprajes, aby dokola ukazovala brucho tvojmu muzovi a stonala, aka je tucna. opytaj sa jej, ci jej to nie je trapne a ci sa uz nad tym zamyslela, ako sa pritom citis ty, ked vie, ze si po porode pribrala a tiez ti to nie je lahostajne.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Čo si o to mysliet - Fórum - ZDRAVIE.sk