Milujem ho, on ma nechce a stále to isté dokola a stále naňho neprestávm myslieť

Príspevok v téme: Milujem ho, on ma nechce a stále to isté dokola a stále naňho neprestávm myslieť
zalubenablba

Ahojte.
Môj problem... Uz ani sama neviem, co od tohto ocakavat ale jednoducho sa musim niekam vyrozpravat, lebo uz sa z toho zblaznim.
Takze ide o to, ze som proste sialene zblaznena do jedneho chalana... prakticky sa ani nepozname... poznam ho len rok... a NIKDY sme sa spolu nerozpravali. Na fb sme si napisali asi 2 vety... Potom niekto strasne mudry mu povedal, ze som donho zalubena. Lenze nebola som.. a on si ma este v ten den vymazal z fb .. tak som okolo neho musela prechadzat ako taky dement.. ani sa nanho nepozriet. Co sa nedalo vzdy.
a raz ked som tak nad tym uvazovala, tak som sa donho zamilovala.. a velmi. spociatku po tej "kauze" sa mi zacinal pacit viac-a viac , az to dospelo do fazy, ze ked som sa nanho pozrela tak som mala uplne zahmlene pred ocami, co viedlo k naslednym trapasom pred nim: vacsinou som po chodbe chodila s kamoskami, keby ma nahodou ,,zase zamotalo.." A teraz som donho blazon... milujem ho.. chcem ho...zboznujem ho.. a pritom viem, ze ho nikdy mat nebudem :( :( nikdy som od neho vsak nepocula ani ze ma chce ani nechce.. nepocula som od neho ani poondiate ahoj.. Aj tak to byva a moc by som to neriesila , moznost , ze niekde budeme spolu je taka, ze do mna trafi meteorit, aj ked byvame v jednej obci... :(((( moc by som to neriesila, keby mi to uz totalne neliezlo na mozog.. Asi uz nemam ziadnu hrdost, ked ho napriek vsetkemu stale chcem .. a velmmi ... velmi ho milujem .. najviac na svete. ale ja som jemu zrejme ukradnutá. dá sa vôbec nejako "odmilovať" ? alebo som odsúdená k trápeniuu z lásky..:( Ďakujem

Amily

Moja aj ja som niečo take zažila .. Ešte v septembri .. A vieš čo som urobila ? Opila som sa fest,vyplakala našla som si partiu .. A teraz žijem .. A uživam si život .:-) Ty to daš len to treba fakt čas a uvedomiť si že ten človek neni pre teba ..že pekný môže byť ale čo ty z toho maš keď sa ani nekamaratite :-) Radšej sa zameraj na chalanov s ktorými sa stretavaš ..

TotaSalena

Pokiaľ ste si napísali dve vety tak ja naozaj nevidím dôvod prečo si zaľúbená. Niekedy nechápem ako sa môže niekto zaľúbiť keď ho nepozná. Veď charakter toho druhého je to najdôležitejšie. Hoci je neviem aký pekný ver mi, ak si nebudete rozumieť tak to nikdy klapať nebude :)

Žužova

Kolko máš rokov?
typujem 15,16,17? ... vyčkaj času ono ťa to prejde ked stretneš naozaj niekoho ským si budeš rozumieť a naozaj sa zalubiš.
Lebo ,,milovať,, niekoho kto ťa ešte ani nikdy nepozdravil a vobec o nom nič nevieš nepoznáš povahu,správanie.. to je trochu blbosť :D
Skôr si myslím že si ten typ čo chce všetko čo mať nemôže... nemala si oňho záujem až kým si ťa nevymazal a nezačal ignorovať. Začalo ťa priťahovať že je taký nedostupný až si sa namotala... počkaj keby ťa zrazu chcel ,za mesiac by ťa tá tužba prešla lebo by si dosiahla ciel a už by ťa nudil... 100%

wildwind.

citim sa rovnako dievca...okolnosti su sice ine, ale podstata je rovnaka..a trva to uz pridlho a stale ta tuzba nechce odist