Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Blednutie jaziev

Príspevok v téme: Blednutie jaziev
jazvy2

dobry den,

ma niekto skusenost s blednutim jaziev? ide o to, ze tie jazvy su ,, pekne,, ploche...nevytrcaju ani nie su preliacene...ide skor o tu farbu...teraz su dost tmave, pretoze su pomerne cerstve..cca 1 mesiac..snazim sa ich stale prelepovat a neopalovat...ale aj tak? existuje nieco cim by som mohla podporit este viac blednutie? pomoze mi napr na taketo veci laser? myslim s tym vyblednutim?

dakujem moc:)

Lily126

HEPAROID krém :)) ráno a večer potieraj len na jazvu a zbledne :)

Mám jazvu 3 cm na tvári, po 6tich rokoch bola stále červená, po heparoide mi úplne zbledla po asi 2 týždňoch, natierala som len na jazvu, ráno, večer, niekedy i počas dňa. Daj vedieť, ako si dopadla.

rhea

ahoj, mne ziadne pripravky nepomahali, aj tie drahe silikonove gely... ale zevraj ja som specialny pripad, na mne to ide velmi tazko... chodim uz 2. rok na laser, trosku to pomaha, ale ziadna slava... no lepsie ako nic... na to opalovanie si davam bacha aj ja, ale uz ma to prestava bavit a prelepena chodim ako dilinko... kazda jazva zbledne, ale s laserom je to rychlesie... a bude biela, cize viditelna aj tak, ale lepsie ako tmava...

AnkaDanka

na ruke mi vybledla úplne asi po 3 rokoch, na nohe je po roku ešte stále v okolí dosť tmavá .... aj tak si to nikto nevšimne, používala som na to aj nejaký krém z lekaárni a nič :) nejako to ani neriešim

M8cr6

citronova štava ich vybieli, rob to častejšie niekolkokrat do tyždna a zlepši sa to. alebo si kup silikonove naplaste na jazvy, vraj sa po tom dobre hoja

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Blednutie jaziev - Fórum - ZDRAVIE.sk