Zomriem ako panic

Príspevok v téme: Zomriem ako panic
mrtvoliak

Zdravím. Mám 23 rokov. O mesiac mi končí absolventská prax a potom zas ten kolotoč na úrade práce. Zháňanie pečiatok a pod.. Problém je ten ze mám sociálnu fóbiu, panickú poruchu, depresiu, nespavosť....z každého rožka troška. Čo ma ale najviac ničí je že som ešte nemal babu. Už si o sebe začínam myslieť že som impotent. Ale nie som. Okolie hovorí že vraj som aj pekný. A vlastne ani nemasturbujem. Je to normálne? Nechce sa mi s ním babrať :) Nepoškodia sa mi semenníky? :) Ale akonáhle uvidím nejaké dievča nastáva vo mne taký príjemný pocit vzrušenia no proste chlapi viete o čom píšem. Neviem ako ďalej. Asi 10 rokov som uvažoval nad samovraždou a rozhodol som sa nezabiť kvôli rodine. Ale čo ďalej? Aspoň pusu by som chcel od niekoho, objatie, pochopenie...ja už vážne neviem čo ďalej...Poraďte mi niekto prosím. Som Normálny?

sao

podla mna je to normálne,problem je asi v tom,že nemáš prácu,skús sa zamerat na to.Zdvihne ti to sebavedomie a ak chceš dobru babu tak,rataj aj s detmi,ako sa o nich postaráš.

ektoplazma

Ahoj mrtvoliak, nečítala som celú diskusiu, mám 22 rokov, tiež som panna a tiež mám depresie takže nech ťa hreje na srdci pocit že v tom nie si sám :D

momo26

mrtvoliak, ty mas aspon 77kg, skus si predsatvit ze mas o 15 menej :P :D a potom by si bol na tom o dost horsie. este aj vek mas nizsi o par cisiel.
co ti sakra este chyba? :P

mrtvoliak

Ďakujem veľmi pekne za Vaše odpovede. :-)Vážim si ich. Keď sa tak nad tým zamyslím tak máte pravdu.
Áno liečim sa psychiatrii a chodím aj k psychologičke. Beriem Paretin 60 mg denne a Sulpirid 50 mg denne. Po pravde pomaly ale isto začínam pociťovať zmenu k lepšiemu. Ale aby som to ešte nezakríkol. :-)Depka a soc. fóbia akoby išli do úzadia. Ale jedno viem isto. Z tohto sa len tak ľahko nevymotám. No čo už asi budem musieť fakt zabojovať. :)
Kreon: Kľudne môzeme pokecať. Môj mail je: borggeus@azet.sk