Zomriem ako panic

Príspevok v téme: Zomriem ako panic
mrtvoliak

Zdravím. Mám 23 rokov. O mesiac mi končí absolventská prax a potom zas ten kolotoč na úrade práce. Zháňanie pečiatok a pod.. Problém je ten ze mám sociálnu fóbiu, panickú poruchu, depresiu, nespavosť....z každého rožka troška. Čo ma ale najviac ničí je že som ešte nemal babu. Už si o sebe začínam myslieť že som impotent. Ale nie som. Okolie hovorí že vraj som aj pekný. A vlastne ani nemasturbujem. Je to normálne? Nechce sa mi s ním babrať :) Nepoškodia sa mi semenníky? :) Ale akonáhle uvidím nejaké dievča nastáva vo mne taký príjemný pocit vzrušenia no proste chlapi viete o čom píšem. Neviem ako ďalej. Asi 10 rokov som uvažoval nad samovraždou a rozhodol som sa nezabiť kvôli rodine. Ale čo ďalej? Aspoň pusu by som chcel od niekoho, objatie, pochopenie...ja už vážne neviem čo ďalej...Poraďte mi niekto prosím. Som Normálny?

majmajka

Skus prostitutku, obetuj par desiatok eur a vyber si daku lepsiu, aspon budes vidiet, na com si, myslim fyzicky.

snehuliatko

veď si mladýýý isto nezomrieš ako panic ;) neber to ako tragediu, zato že vačšina ľudí v dnešnej dobe o to príde medzi 14-16r a ktovie koľkí to potom neskor ľutujú že to bolo z nerozvážnosti..si rozumný a určite na teba niečo pekné ešte len čaká tak nahoď úsmev a hor sa čeliť každodenným prekážkam! ;)

p.d.

A ja si uz zacinam mysliet, ze sa stanem panicom, cize budeme mat rovnaky osud:)
Ak ma clovek velku tuzbu, tak je to niekedy na porazenie.

p.d.

Daj si inzerat do nejakych novin. Na nete asi neporiesis nic. Len neviem, ci by si nemal skor riesit pracu ako vztahy, lebo vies, money rule the world.

agartio

mat babu aspon raz v zivote na chvilu, aj ked len mesiac ci dva, a nemat babu ani raz za cely zivot, medzi tym je dost velky rozdiel.
Nevies, ako chuti bozk, ako citit dotyk, to je horsie, nez ked si to aspon nachvilu mal, mas na co spominat a hlavne vies, ze ked sa ti to raz podarilo, snad sa podari este.
Ale nemat to vobec, to je obrovsky strach na psychiku, ze to nikdy nezazijes ani raz, ani jeden bozk, ani jedno zaspatie v objati, je to vacsia bolest na srdci.

m77

Nezúfaj a zabojuj s tým.Navštív psychologa alebo psychiatra.Najdi si činnosti ktoré ťa bavia.Ja mám tiež také problémy a lieky od psychiatria mi dokazali dosť pomocť aj ked nie na 100% ale citím sa lepšie.Pomaly si uvedomujem že som introvert a dosť iný ako vačšina.Kamaratov mám málo lebo ja som taký typ že ja kamaratov musím mať normalnych a inteligentnych a nie nejakych hocijakych pouličnych diskotekovych fetakov a jednoduchych ludi a pod.Co sa týka toho sexu tak skús si nejakú žensku zaplatiť v najhoršom prípade.Ja mam zachvilu 23 rokov a som panic tiež,a ani som v podstate nemal babu len jednu za celý život a to len velmi kratko.U mna dosť pomohlo aj to že som sa zmieril s tym aký som.

agartio

a to ze nemasturbujes je normalne.
nenormalni su ti ostatni, a vobec nepozeraj na to, kolko ich je, to sa casto stavalo v historii, ze sa namnozili pomyleni ludia, a potom masovo pomreli.

agartio

Oni tiez zomierali ako panici a panny

www.youtube.com

naozaj si myslis, ze to je najvacsie peklo, ake ti vesmir dokaze ustedrit?
podlahni pokuseniu, a uvidis, co vesmir dokaze. bojuj. ostan zit podla srdca, a nepodlahni chticu.