Už som asi v prechode

Príspevok v téme: Už som asi v prechode
biela mačka3

no, mávam problémy s cyklom, ale väčšinou to dostanem o týžden aj desať dní skôr - teraz mi to ale týžden mešká...Test som si robila, vyšiel negatívny výsledok. Pred mesiacom som bola na ultrazvuku, lekárka cystu nevidela. Mám málo progesteronu, ale kvôli tomu mávam menzes častejšie. Tak prečo som to potom týždeň nedostala? Antibiotiká som brala naposledy minulý rok v auguste. NMám 39 rokov.

biela mačka3

v júni som to dostala 4ho a 21ho, takže mi to meškiá až 10ty den, test bol aj dnes negatívny..je možné, že tým, že som mala menzes v júni dvakrát, že som si to už vlastne mesiac dopredu vyčerpala? lebo okrem toho mi nič nie je, necítim žiadne bolesti, nie je mi na vracanie....

pandorica

A môžeš byť?Tak si ten test urob ešte raz.Niekedy, hlavne ak je to len veľmi krátko, môže byť nepresný, lebo telo ti vylučuje málo toho tehotenského hormónu.Potom test vyjde ako negatívny

biela mačka3

no, ale skôr asi k tej lekátke, lebo ak by som bola tehotná, tak alkohol by nebol najšťastnejjším riešením....

dr.spyjka

ja nie som v prechode len chory mozog mam podla testo gynekolof vylucil ze by som bola v prechode mam psychiatricku diagnzu a preto nemam libido.

pandorica

No, hlavne sa nestresuj, to nepomôže, okúp sa v horúcej vode(v tom teple geniálne), daj si červené víno a čakaj

biela mačka3

no, super, nedávno som nastúpila do práce, to budú mať radosť, keď budem chodiť po lekároch....ale za minimálnu mzdu, tak to kľudne aj v pracovnej dobe