Nechcem žiť! Nebaví ma život

Príspevok v téme: Nechcem žiť! Nebaví ma život
zlomenaa

Ako sa s tým vyrovnať? Je to zlé, bolo mi veľmi ublížené. Včera som sa chcela hodiť pod vlak, môj život je v troskách, prichádzam úplne o všetko čo som mala, prichádzam o štastie a neviem a nemôžem to zastaviť, len stáť a len tak sa pozerať.

Mám 21 a prichádzam o všetko. Keď spím tak mi je najlepšie pretože nemusím vtedy rozmšlať, nemusím vtedy žiť nejak, len spať. Ale ťažko, aj ked idem neskoro spať tak keď čo i len otvorím oko tak ma už chytá zúfalstvo.

Revala by som s plných plúc, hrozne ma bolí srdce, vlastne akoby som ho ani nemala a akoby som tam mala vypálenú obrovskú dieru a tá ma tak bolí. Nemôžem robiť nič, absolútne nič. Nemôžem pozerať - cítim potom ešte väčšiu beznádej a väčší strach, hdbu tiež nemôžem počúvať - neexistuje, cítim sa pritom strašne, nemôžem ani pracovať aj keď ma nútia ale to sa nedá, nevládzem, nechcem, nemôžem. Nemôžem robiť absolútne nič, môj deň je že vstanem a skúšam prežiť kým idem spať. prechádzam sa aj 3 hodiny v kuse, potom zapíšem celú písanku tým ako sa cítim a že by som najradčej ani nežila.

Prajem si aby som sa nikdy nebola narodila. Je mi zle z tohoto sveta, nemám tu miesto, dobrý ľudia tu už nemajú čo robiť. Je to zlé. Mám vysoký tlak a každú chvílu závrate, bojím sa že čoskoro dostanem infarkt. Ráno ked sa zobudím chytá ma pocit zúfalstva ktorý trvá, potom plačem, revem. Ak sa dá, ak som sama, chcem revať z plných plúč a búchať do vankúša.

Keby som nebola taká zbabelá tak už dávno mám podrezané žily, ale ukryla som si tabletky od mojej maminy, užíva príliš silné lieky, stačilo by ich možno 5 a moje trápenie by sa tým možno skončilo. Nik nerozumie ako sa cítim. A hlavne nemôžem žiť, nemôžem sa vrátiť do života, keď idem von s kamarátkami tak po pol hodine plačem nad pohárom vína a ked sa vrátim domov tak sa cítim ešte horšie. NEmôžem sa nikde ani pozriet a ani na nikoho, všetko mi to pripomína.

Chcela by som stále iba plakať ale moje oči sú už tak unavené, nechcem takto žiť, ja enchcem vôbec žiť. Čo mám zo sebou robiť?

Prajem si aby som sa nikdy enbola ani narodila, hovorím si keby som aj prišla o nohy ale keby sa mi nezrútil celý môj svet :-(

Pred tým som nebola štastná, potom prišli tie chvíle a 5 rokov som si budovala svoj život, domov a všetko a bola som dokonale šťastná, vtedy mi ku šťastiu nič enchýbalo, vedela som len že s nechcem vrátit do starého života. Ale jeden večer a ja prichádzam o všetko. Neviem ako to mám vydržať kým sa to nevyrieši. Len kvôli tomu sa snažím nejak udržať pri živote, lebo chcem mať nádej že sa to vyrieši. Ale tá bezmocnosť, nemôžem robiť nič.

Všetci mi vravia aká som krásna, aká som milá a aká dobrá ale ja si tak nepripadám. Prečo, tu nieje nik pre mňa, tu nieje miesto pre mňa, pre mňa bolo posledných 5 rokov niečo ako odmena za to že tak rada ludom pomáham, tak kde som do pi... urobila chybu?? Komnu som tak strasne ublízila?

Neviem momentálne či prezijem tento mesiac. Ale ak naozaj o všetko prídem tak takto nechcem žit, naozaj nechcem. strasne ma láka niečo čo ma môže zabiť, cez cestu ked idem tak sa ani neobzriem či ide auto. iba ak idem s niekym. Neusmievam sa, iba nasilu. Nemožem si nájsť nič čo mozem robit. NErozumiem a nechápem co mám robiť :"-(

pandorica

Alebo si pozri pár častí Modré z neba,ja si pri tom vždy uvedomím,že moje problémy vlastne ani nie sú také hrozné

_meno

ahoj zlomenaa

to ze nejes asi suvisi s tym ze uz asi nechces ist dalej ....
ak nemas vnutorne presvedcenie (dovody), budes musiet nacerpat silu zvonka
ako vravi pandorica, pri pohlade na horsie osudy ostatnych ludi si clovek uvedomi ako sa ma vlastne dobre :-)
ja som stratil chut ist dalej niekolko krat, ale nakolko som tiez nemal dost odvahy to skoncit, sa snazim najst nieco pozitivne

najviac zmyslu (energie) sa da nacerpat asi z ludi (kt. sa maju horsie, sa clovek zrazu uvedomy aky je jesitny, lepsi cloveka inspiruju) . Aj ked ich nemam rad, verim ze svet je plny dobrych ludi, ktori su taki sko by si chcela.

nakolko si si budovala vlastny zivot uz 5 rokov, je to uctyhodna dlha doba :-) nikdy nevies, kedy tvoja snaha zacne produkovat vysledky..mozno zajtra nastane tvoj zlomovy den a zivot zacne naberat iny vysnivany smer

ak si sklamana z nenavratnosti tvojej snahy, ani z kazdeho semiacka nebyva slnecnica.
ale ver ze bez semiacok bude urcite 0 slnecnic hehe :-)

mozno by bolo fajn porozpravat sa s ludmi kt. ti rozumeju a vypocuju ta....aby si vyprazdnila svoje trapenie.
casom ti mozno pride ze uz si zo seba vsetko vydala, staznosti sa dokola opakuju repete repete az to aj tebe prestane bavit

a mozog sa moze sustredit na hladanie optimistickych ciest, nakolko uz nebude zatazeny zialom

nech ta sila sprevadza :-))))))

pandorica

Milá zlomená,Psychiater bude lepší ako psychológ. nemyslím to v zlom.Len ho pokojne navštív, uvidíš koľko ľudí má trápenie s dušou, keď nič iné, aspoň sa ti uľaví, že na tom nie si až tak zle.