Vekový rozdieľ

lepriconk

38 a 50 je rozdiel....a z teba ide pokoj, čo sa o zakladateľke povedať nedá . Dá sem infantilnu otázku a potom všetkých ide urážať s tým že sa pochváli že chodí na výšku a dokonca aj vie vraj variť :D oooo úžasna si :DD

iwa1

lepricon , nie je to vzdy tak, mna napr. strasne pritahuju starsi muzi. Nie je to o tom ze ma nikto iny nechce. Ja si myslim, ze mam dobre sebavedomie.
Je to aj o sexualite. Niekto moze povedat ze v nom vidim nejaky otcovsky vzor alebo nieco take ale vobec to nie je tak v mojom pripade.

lepricon

Môj osobný názor je, že si s tým dedom dvihas sebavedomie, lebo nikto iný ťa nechce, a on sa teší, že si môže užiť. Proste vyrovnaný vzťah, ako ma byť.

iwa1

Ja momentalne chodim S 38 rocnym a mam len 19. Vsetko je fajn az na niektore veci medzi nami. Vsetkok zalezi na tom aky je ten clovek. Podla mna je vek len cislo.

isabella

nazor mam asi taky, ze do 20r budes vdova a mozno aj daleko skor, takze ja by som do toho nesla, aspon teda nie na dlhodobo, lebo prist o milovaneho cloveka je tazka vec a pri takom vekovom rozdieli je ovela pravdepodobnejsie, ze ta to postretne skor... inak by som si o tom ako externy pozorovatel mohla mysliet cokolvek, ale to uz by som musela usudzovat z konkretneho pripadu, konkretnych ludi a z toho ako ich poznam...

Simonella

qwertzme - mna by skor zaujimalo ako dlho ste spolu vy? kde ste sa spoznali? a ako vas vztah berie vase okolie/ tvoji rodicia?
prepac , ze tolko otazok, ale nepoznam ziaden par s takym velkym vekovym rozdielom, tak ma to zaujima. :) nic v zlom, samozrejme. tiez mam starsieho partnera- o 12 rokov.

qwertzme

Preboha reagovala som len na niečo v komentároch nerobím zo seba super ženu :) mindráky nemám žiadala som len pohľad a tak isto ako zadávateľ témy, môžem napísať svoj názor takže ho tiež rešpektujte , pre niekoho ste obmedzený vy pre niekoho ja , tak to je ,no a nieje vo mne zloba neviem ako môže niekto charakterizovať môj emočný stav na základe pár slov :) ale ok váš názor , som šťastná áno ďakujem beriem všetky názory máte pravdu a nie nečakala som samé pozitíva len som bola zvedavá čo ľudia na to a už sa k tomu nevyjadrujem , nemá to zmysel ... prajem vám všetkým pekný večer a aspoň také šťastie ako mám ja ... pa

jedulka

pokud nejde o život, tak jde o h....!
Pro mě za mě, ať se dělá každý co chce. Ale co máš za mindráky, když nám tady představuješ sama sebe jako super ženu ? Proč potřebuješ o tom psát ? Kde se v tobě bere tolik zloby, vždyť by jsi měla podle všeho co píšeš být šťastná ? NE ?