Neviem si rady s váhou

Príspevok v téme: Neviem si rady s váhou
Domco99

Ahojte,Dnes som sa tu registroval s tohto problému mám problém s váhou mám 186 Cm a 83 Kg a na dieťa zo 14 rokou je dosť chcel by som trošku nabrať na svaloch na rukách a hlavne bruchu a prs s cvičením nieje problém som aktívný športovec hrám basketbal a nevisedávam pri PC mám problém si upraviť stravu pretože rodičia ma v tom nepodporia ... A chcem sa opýtať ako cvičiť alebo v akom cykle chodiť behávať aby som si trocha pomohol. Už som sa pár krát premohol a išiel som si zabehať ale netušil som ako často ráno a večer ??? alebo ešte aj na obed ??? A je lepšie ráno si pocvičiť myslím tým brušáky kliky atd ???? Hladal som na nte aj iné formy ale su to same operacie a diety .... Prosím pomoc

poPotvorka

behat ? a potrebujes nabrat svalovu hmotu ?
behat mozes aj kazdy den no najlepsie je kazdy druhy a najlepsie je rano no ja chodim vecer ,lebo rano si radeji pospinkam a potom pracujem ,takze sa rano radeji poprevalujem v postielke :)

jedulka

taky si nevím rady s váhou před dvěma roky jsem měla 70kg ted 111 kg, bože můj takové neštěstí :D:D:D:D

verca-82

ja teraz tiež potrebujem dať pár kíl dole a aj ja mám 14 rokov... všade na tomto fore píšu že sa može jesť všetko okrem sladkostí ale v malom množstve a jesť okolo 6 krát za den ... a posilovanie to ti neporadím kedže som dievča . držím palce snád ti to vííde