Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Mysli pri tom na ine zeny?

AfterEight

Ja pri milovani,aj pri "rucnej praci" mam zavrete oci,pomaha mi to viac sa sustredit,vychutnat si to a mam vtedy lepsi orgazmus ;)

Tak isto aj moj partner ma pri tom zavrete oci a ked ho ja robim,sem tam sa nanho pozriem a staci mi,aky ma pri tom vyraz tvare. A je to spokojnost.

A keby aj ludia pri milovani sem tam myslia na inych ludi,hercov,herecky,nejaho chlapa z obchodu,alebo sprievodkynu, mne by to vobec nevadilo,ved tych ludi nikdy neuvidi, ja si myslim,ze fantazia absolutne nie je nic zle,napr fantaziruje o tom,ako budes mat na sebe nejaky oblecok,tak predsa pri tom musi mat zavrete oci :)...Dolezite je,ze chce sex s tebou,chce zaspavat s tebou.

jahodka123

Čo vám na tom pre boha vadí?? Mne to je náhodou príjemné, keď na mna pozerá a viem, že sa mu to tak páči.

A k téme - môže, aj nemusí. Mne môj povedal, že nemyslí na iné. Na to som mu ja povedala, že za 20 rokov určite bude a spolu sme sa na tom zasmiali :D

Blondula

Lulita... ja by som kludne prijala,keby som mala zalepene oci...alebo partner :P pokym sa mu to paci a neoslovi ma inym menom,nech si mysli na koho chce :D :P

lucia887766

Nemusi si predstavovat ine, len si to mozno takymto sposobom uziva. aj pri bozkavani mava vela chlapov zavrete oci.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Mysli pri tom na ine zeny? - Fórum - ZDRAVIE.sk