Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Stomatochirurgicky zakrok

Príspevok v téme: Stomatochirurgicky zakrok
Karolina_BA

Dobry den, rada by som sa poradila, mame budu robit "nove zuby" a ma velke obavy z toho, ze sa jej rany po vybratych zuboch budu dlho liecit a mam co robit aby som ju presvedcila ze neist tam nie je riesenie. Neviete, su nejake pripravky ktore by jej mohli pomoct? Viem o repiku, o antibakterialnych ustnych vodach. Existuje aj nieco co "urcite zaberie" ? dakujem

Alicka236

Dobry den, ja Vam zo skusenosti mozem odporucit Wobenzym. Ten totiz pomaha vstrebavat opuch, ktory sa pri tomto type zakrokov zvykne robit, urychluje hojenie tkaniv a rana sa nezapali. Mam to odskusane na sebe :) a v lekarni sa da kupit mensie balenie, prave pre taketo zakroky.

alex311

Kvalitného stomatológa sa vôbec netreba báť, po zákroku pacient dostane poučenie čo a ako robiť. Repíky a antibakteriálne ústne vody sú možno prípravky používané v minulosti, súčasný stomatológ (ktorý je ozaj dobre vyučený) ti ich zakáže, nakoľko v mieste rany sa vytvorí akási "krvná kaša" ktorá je prirodzená a akýmikoľvek prostriedkami by si len narúšala prirodzené prostredie a hojenie. Určite zaberie akurát tak tabletka paralenu na prípadnú bolesť.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.