Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

divný pocit v krku

Príspevok v téme: divný pocit v krku
Mefastastos

Moje problémy začali asi pred 2 mesiacmi. Mám pocit ako keby mi zovieralo hrdlo ale nie je to že stále v jednom kuse ale chytí ma to len občas a tiež sa mi niekedy ťažšie prehĺta hlavne keď si dám niečo suché a ešte keď prehltnem ako keby niečo v hrdle luplo. Nebolí to ale je to divné. Ešte chcem povedať že štítna žlaza to nie je pretože to je najpravdepodobnejšia príčina týchto problémov. Nemám zníženú funkciu štítnej žlazy ani zvýšenú. Sono krku dopadlo na 1. štítna žlaza má veľkosť akú má mať. Žiadne strumy, cysty a iné hovadiny čo tam môžu byť :D
Neviete mi niekdo poradiť? Niekto kto má rovnaký problém ale tiež má štítnu žlazu v poriadku

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.