GSE a NAC

Príspevok v téme: GSE a NAC
hanulkova

tak konecne mi prislo z ameriky to slavne GSE a NAC, co sa tu tolko dokola ospevuje.. :)))
lenze mam problem, neviem anglicky a netusim, ako to mam uzivat a naco vsetko mi to vlastne pomoze.. :D
prosim RNG alebo kohokolvek, kto sa vyzna, aby mi poradil, lebo nie je tam ani pribalovy letacik, ze by som si to dala niekde prelozit... velmi pekne dakujem vopred!!

RNG

1 kvapka 33% citricidalu, co bolo stare GSE (ale nie nove!!!) je zhruba 12 mg citricidalu. Tj do litra vody to da roztok 12 ppm(12 mg na liter)
Citricidal professional je 60% tj jedna kvapka z neho je 20 mg citricidalu.
Roztok treba robit samozrejme ovela silnejsi na ucinnost v tele, lebo v tele sa znacne rozriedi.

kaciatko_7

RNG, ja sa chcem spytat, ako vypocitat tu koncentraciu (ppm) - kolko kvapiek na kolko l vody... napr. z tabulky ucinnosti si zistim, ze na Streptococcus agalactiae potrebujem 60 ppm - kolko je to kvapiek GSE (33%) v kolko l vody? zaujima ma len ten vypocet, ten streptokok pisem len pre priklad

RNG

Povodneho GSE(33% citricidal) treba do litra 60 kvapiek. Ked to ale nechuti velmu horko, tak je to nove GSE, kde firma NutriBiotic zmenila formulu a neobsahuje citricidal, len ovela menej ucinny vytazok z grapefruitovych semien.
Povodny citricidal je dnes dostat len pod menom citricidal, profesional a je to vyrobok firmy BioChem Research corp, je 60% preto treba z neho do litra vody len 35 kvapiek.
NAC(na slovensku ACC=acetylcystein) je odmaskujuca/odhlienujuca aminokyselina, kde davka pre dospeleho je 2 x 600 az 1200 mg.