Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Výdavky a vzťah

Príspevok v téme: Výdavky a vzťah
MiškaMiška

Prepáčte, ale po prečítaní viacerých príspevkov niektorých mužov, po prečítaní mnohých článkov na internete sa vraciam na fórum s novou otázkou.
Neviem do akej doby sme to prišli, ale vidím, že dnešní muži skutočne nie sú ochotní investovať do partnerky ani vzťahy čo i len cent. Čítam, že žena a muž majú platiť striedavo na posedeniach v kaviarni, večerách a pod.
Ja nepatrím medzi zlatokopky skutočne, ale myslím, že žiaden normálny pár nechodí každý druhý deň po podnikoch, ale idú si sadnúť sem - tam niekam. Príde Vám skutočne tak neskutočne náročné, milí páni, pozvať svoju partnerku a ukázať jej, že je pre Vás viac než sex. objekt a dať jej najavo, že si ju vážite viac a veľmi radi jej urobíte radosť nejakou dobrotou, občas nejakou cukrárňou a pod. bez toho, aby ste automaticky čakali, že ona to bude striedavo robiť Vám?
Nevravím - ak ide o drahé dovolenky, výlety a pod. chápem, že sa treba na niečo takéto zložiť, ale, preboha, také veci ako káva v kaviarni?
To už sú koho názory, že striedavo platiť? To píšu ľudia, ktorí už spoločne žijú v jednej domácnosti a hospodária, zarábajú rovnako? Či to píšu chlapi, kt. nedávajú žiadne záruky žene a jediné čo jej ponúkajú je sex?

Okrem toho by som rada vedela názor žien i mužov ako vidia spoločné hospodárenie v spoločnej domácnosti a bývaní...Z môjho pohľadu by sa mali obaja partneri otvorene rozprávať o príjmoch a výdavkoch a výdavky na jedlo, nájom a pod. prispôsobiť príjmu partnerov - aby ani jeden nebol škodný (jeden značkové oblečenie, druhý ani na rožky po vyplatení)...

Ja som študentka, stretla som sa, bohužiaľ, so slušne zarábajúcim mužom, kt. toto odomňa po čase vyžadoval...všetko 50/50. Jeho názor na spoločné bývanie - vraj partnerka nemá právo vedieť koľko zarába a je jedno ak zarobí partnerka menej, má platiť presne 50/50...kde je rovnoprávnosť, ľudskosť, láska?

dave337

v prvom rade si maju ludia rozumiet a zit vztah jeden pre druheho, nie zit ho sebecky az zistne ;) ... potom sa vyriesi vsetko akosi samo .. aj veci okolo platenia a tak ... delit to rozumnym sposobom je normalne ... je chore aby bol chlap neschopak a vyciciaval zenu, no je rovnako chore ak si baby myslia ze jedine co staci je hodit na ksicht make up a otrcit svoju ...... a o vsetko ostatne sa postara chlap ...

Aja02

yryryryii223, po roku mi to príde úplne v pohode. :)
Ako tu niekto správne podotkol, ak by som cítila, že je to ten pravý, tak by mi také reči nevadili aj skôr, ale pri prvotných "oťukávačkách" by som toto naozaj nespomínala, lebo ak narazíš na takú ako som ja, tak ti naozaj zdrhne. :D

Laara

zeny sa neboja zavazkov..ked stretnu takeho, hovori sa tomu aj "ten pravy", s ktorym sa tych zavazkov neboja, tak sa na tie zavazky naopak tesia..tym padom neriesia ziadne backdoor a kaslu na uzivanie si..
ja sa zavazkov nebojim..s tym mojim sa nebojim nicoho :D

Edith26

tak vy ste asi ozaj tá výnimka medzi mužmi a nestretol ste tú , ktorá by si mala s Vami čo povedať , no taký je život niekto má šťastie v hre a niekto v láske

Aja02

No, každá žena je iná, ale na mňa treba ísť pomaly, véééľmi pomaly, inak sa zľaknem a viac sa neozvem. :D
Radšej treba tomu nechať voľný priebeh, lebo takéto reči by ma vydesili aj na druhom, tretom a aj štvrtom stretnutí. :D

dfgthyuij522

ale ne hned v prvy den samozrejme :)
alebo po akom case?
toto nechapem..
ved ak je vztah zdravy tak jasne ze nemam backdoor ci nee? :P

Aja02

Tak ja by som síce vzťah aj chcela, ale ak by mi muž hneď povedal, že hľadá vážny vzťah, chce svadbu, deti, tak by som sa naozaj zľakla a ušla by som. :D

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Výdavky a vzťah - Fórum - ZDRAVIE.sk