Akú najväčšiu chybu ste spravili..?

poPotvorka

Ja netvrdim ,ze robim tie iste chyby dookola ,ale pisem ,ze som sa z chyb poucila a nelutujem ,ze som pochybila !!!!
a pardon ,ze som na tvoj prispevok zareagovala ,nabuduce budem vediet .... stale sa ucim

Mimulus

,,Niekto robí tie isté chyby dokola a nepouci sa,,

Ak niekto robí tie isté chyby a nepoučí sa tak to znamená, že sa buď naučil určité návody alebo si prežil v živote svoje a vytvoril si ako obranu návody vlastné. Veľa ľudí si môže myslieť, že ten dotyčný robí chyby ale nájdu sa aj taký čo budú práve to čo robí považovať za jeho prednosti. Môže toho človeka potom odsúdiť aj milión ľudí ale ten ktorý to vidí rovnako ako on s ním môže ísť ďalej...môžu kráčať spolu.

slnovrat

Každý reaguje tak ako vie a musí v závislosti od charakteru a okoknosti. Niekto robí tie isté chyby dokola a nepouci sa, lebo na to nemá.

Mimulus

,,veku primerane nezdary,,

Nepochopila si! Neboli to ani nezdary...čokoľvek som kedy aspoň ja osobne spravil alebo povedal tak ak by sa vrátil čas a ja by som to mohol urobiť znova tak by som urobil presne to isté!!! Teda aspoň by som sa snažil. Za všetkým čo som kedy urobil si stojím a nič neľutujem.

poPotvorka

Mimulus ...napisal si to perfektne !!! :)
to neboli chyby to boli veku primerane nezdary ,ktore robim dodnes a aj budem robit ,pokial tu budem

Maoam

no mna stvu tie nasledky, z tych konkretnych situacii, v ktorych som nepovedala NIE a chcela som, to je na tom to, ze ak si z toho clovek ponesie nasledky (niekedy trvale), je to hardcore

Mimulus

Človek nerobí chyby, robí len rozhodnutia, ktoré sú v danom momente pre neho prirodzené a považuje ich za správne.

Osobne som nikdy neurobil nič, čo by som teraz ľutoval, pretože to bolo vždy len moje vlastné rozhodnutie a v tej chvíli som to tak cítil a tak to malo byť.

Ak niekto považuje svoje vlastné rozhodnutie za chybu...potom nebolo jeho!!!