Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Mate vyhovujuce pracovne podmienky v praci?

otrok obecný

pracujem v nemenovanom tesco expres v BA, od júna do augusta 30 stupnov min. v predajni, dnes bolo 37, normálka, každá smena je boj o život, zamestnanci sa tam doslova varia vo vlastnej stave, nedýchatelný vzduch, čokolády a tieto veci su uplne roztopené

no ved normálka ze firma setrí peniazky na vyváraní zamestnancov

jatinevim

Prestudovat si zakonnik prace a ak je tam nieco porusovane, obratit sa na prislusne organy (asi inspekciu prace). Nariekanie na tomto fore vam nepomoze. Okrem toho existuju aj odbory. Platime neskutocne peniaze z kazdej vyplaty, tak nech statne organy laskavo vykazuju nejaku prospesnu cinnost a nielen buzeruju pri kazdej prilezitosti, nie?
Maximalna teplota na pracovisku je myslim 28C (asi su aj vynimky).

ambrozia

Môj muž robí vo firme na výrobu súčiastok do áut, kde nemajú klimatizáciu a neviem prečo, veľmi veľa ľudí ochorelo na priedušky, vrátane muža. A ich šéf im pohrozil, aby prestali maródovať, že sa to bude brať ako sabotáž a dostanú výpoveď.

pandorica

Niekedy sa tomu hovorilo nevoľníctvo, dnes je to práca za minimálnu mzdu,akeď si otvoríš hubu, tak ťa z nej vyšmaria, lebo na tvoje miesto nájdu ďaľších desať.Takže o akých podmienkach sa to tu bavíme?

Lulita

slnovrat - no to mas pravdu, ked idem okolo tých fast foodov, tak mam dost, ked tam stojim 2 minuty ma berie ku zemi, tí ludia to tam maju este horsie a asi aj blbsie este zaplatene, to by osm nevydrzala vobec, vyprazat nieco cele dni bez klimy

Lulita

je to tazke tu zit fakt...neviem ako by som pisala, keby som bola v BA...ale tu na vychode je to o drzku, naposledy som bola pri mori v roku 2004 a tak by osm chcela dovolenku...robime obaja, ale kvoli hypoteke si nemozme dovolit dovolenku ani na SR, aj na kupalisko skrabeme, vsetko mi pride take neradostne...smutne

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Mate vyhovujuce pracovne podmienky v praci? - Fórum - ZDRAVIE.sk