Hľadám niekoho kto je tiež psychicky úplne na dne ako ja

momo26

24 rokov som sa snazil dosiahnut TOP (vrchol) a nic.. nedarilo sa
uz par dni sa pokusam dosiahnut na DNU!!!
a nic :)
nedari sa :D
to akoze co uz je? :D
ked nedokazem dosiahnut ani DNO!!!????

to uz je ironia osudu :D

yanaya

Ahoj gggg
Co u teba sposobilo ze si na dne? Aj ja sa nomentalne takto citim ale verim ze je to len prechodne obdobie...
Vsetko je vlastne v nasej hlave ale len my same sme schopne to zmenit, musime nabrat v sebe tu velku silu a zmenit myslienky a potom sa aj nas zivot bude uberat tym smerom ako myslienky. Je to hrozne hrozne tazke ked uz clovek tie sily v sebe najst nevie a nevie najst dovod koli ktoremu to spravi, tam je to tazke ked uz sa mozog nachadza vo faze depresie, pokial to nieje na lieky este, treba este hladat tu silu v sebe, ja ju neustale hladam v sebe. Ja tiez takto placem kazdy vecer, niekedy mi plac prinasal ulavu a teraz uz mi ju neprinasa preto mam pocit ze to je uz dno. Snazim sa si mahovarat veci uklodnovat sa sama v duchu povzbudzovat. Ale viem ze treba zmenit myslienky....a verit ze to obdobie prejde.

Karloss

Život nie je spravodlivý tiež mávam depresie občas ale vždy si poviem je veľa ľudí čo sú na tom oveľa horšie. Bývalá ma podvádzala a to som robil pre nu všetko po rozchode sa so mnou prestala baviť väčšina priateľov bolo mi hrozne ale uvedomil som si, že nemá cenu sa trápiť namiesto ľutovania som si našiel koníčky, ktoré mi pomáhajú na to prestať myslieť a žijem daľej tiež mi pomáha, že v septembri odchádzam na internát daleko od domova a verím v to, že nájdem niekoho s kým si porozumiem.

Zufalaa

Ten naivny, ten co vsetkym pomaha a chce pomoct pretoze veri, veri ludom a v to dobre. Veri ze niekto tu musi byt kto vypocuje druhych, co sa obetuje.

Priklad: Pred rokmi som dala spoluziakovi svoje laboratorne cvicenie, aby si spravil poznamky, on ho cele odpisal a to moje mi popisal este perom, takze som ho nemohla odovzdat. Ale co ja, sprosta, som bola rada ze som mu pomohla, verila som ze mi to moje cvicenie potom vrati a namiesto toho som dostala take pokarhanie ze az... ale to je oproti tomu co zazivam teraz uplne nic. NErozumiem preco si ludia nicoho nevazia tak ako by mali.

Ale ja som si vazila, ja som myslela ze je to dar, ze je to nieco co mam ako odmenu za tie dobre veci, ze to musi byt vyvazene, ze vsetko dobre sa ti vrati. A sklamanie, mam 21 a neviem ci sa dozijem vianoc. Neviem ci budem chciet :-(

ale preco ked date niekomu vsetko a idete az do hlbky tak preco ja nerozumiem :-( preco potom musim zazivat to co zazivam :-(

choroba je zla ale niektore sa daju vyliecit, sklamanie ostane a to ze ste pri tom pri vedomi. A zo sklamania a stresu potom pridu dalsie problemy. Boli to tak ze je to az fyzicka bolest. Preto radcej bucham rukami do steny a je to tak zle ze kym si nevsimnem ze krvacam o tom ani neviem :-( stale citim len bolest vo vnutri a boli to viac ako cokolvek ine. NEma zmysel ani chodit von, pretoze stale mam v ociach slzy. Ale s tymto sa neda zit. Bud sa to vyriesi alebo moj zivot skoncil. Na svete nieje miesta pre ludi s dusou, ktory vedia aj citit

Mimulus

Otázkou ostáva kto je vlastne dobrý človek? Každý človek je iný... A všetci sú vo svojej podstate dobrí. A to, že sa usmievam ešte neznamená že som šťastný alebo že na tom nie som horšie ako ty :DDD

Zufalaa

Na tomto svete nieje vela miesta pre dobrych ludi, ak vobec nejake je. Je to tak zle, tak skazene :-( a ti ludia co su dobry, co sa snazia pomahat a zit zivotom slusnym, ako sa ma, tak taky potom tak trpia :-( a preco? Pretoze veria, veria ludom a veria v to vsetko :-( veria ze nieco moze byt pekne, ze tento svet sa este da zachranit, ked veria v jednu vec tak silno a potom... :-( padnu