Hľadám niekoho kto je tiež psychicky úplne na dne ako ja

Zufalaa

Tak sa citim, ale viem ze sa nedokazem ani len tak usmiat:-( tak to ber tak ze je to u mna asi o cosi horsie, ze to moze byt horsie :-( Tak co sa teda stalo? :-(

Zufalaa

Neviem ci je samovrazda to lahsie :-( som momentalne na tom dost psychicky zle ale lepsie ako minuly tyzden kedy som nemohla robit absolutne nic, ale ani teraz sa netesim na den, najlepsie je ked mozem spat a neprebudit sa. ale aj tak som uz od siedmej hore :-( ale je to velmi zle ked vas nebavi zit, ked nemate dovod zit, ked mate take obdobie ze najradsej by ste len tie dni prespali, lebo len trpite a cakate :-( ked sa vo vas zlomia vsetky vase idealy a sny a to co ste si planovali je ohrozene. Ked prezivate najtazsie chvile svojho zivota o akych ste nikdy ani len v tom najhorsom sne nesnivali ze by sa take cosi mohlo stat. Ste na dne a nechcete zit. Ja to viem, minuly tyzden som chcela pojest krabicku liekov a potom, ja neviem, nieco mi to nedalo, to ze este to nieje stratene, je to zle ale nie stratene a moze sa to obratit k dobremu, do tej doby mozem len cakat a snazit sa prezit, ale je to velmi tazke.

Kazdy den sa chodim prechadzat ku kolajniciam a rozmyslam. Preco som sa narodila, preco som taka aka som. Preco :-( preco sa dobrym ludom deju take zle veci, preco ked som nikomu neublizila. Alebo snad ano? Vzdy som chcela ludom iba pomahat tak kde som spravila taku strasnu chybu ze ma takto osud trestal? :-( a ako dlho mam cakat? :-( nechcem a nebudem. Moj problem ma len 2 riesenia, jedno je to pekne, to ze sa to vyriesi a vrati do starych kolaji ale to druhe je jasne od pociatku, viem co som robila minule dva tyzdne a viem ze takto zit nechcem. Stale som prilis zbabela ale ozaj, ked nieje vychodiska. Preco by clovek potom mal zit taky zivot kde je nestastny, ktory ani nezije, ked chodi ako bez duse, bez srdca. Kamkolvek sa pozriete a vidite to vsetko, vsetko vam pripomina to, to ake to este prednedavnom bolo a zmenilo sa to behom jedneho dna. Nikdy som nemyslela ze by mna, osobu ktora vzdy bola stastna a chcela zit a tesila sa z kazdeho dna stretlo nieco take :-( ale zivot sa s nami velmi kruto niekedy hra

kamoska_

a potom si malo co pochopil, z toho, co som pisala, resp. mozno nechces chapat, lebo tvoja tak isto ako to mas ty, tak to maju aj oni a ty im to svojim odmietavym postojom len zhorsujes, kedze oni sa uz rozhodli pri tebe stat.

kamoska_

ja len nechapem, preco by sa nemohli rozhodnut sami ako to chcu. pretoze je dost mozne, ze to cele vidia diametralne odlisne.. ale na druhej strane teda skor porozmyslaj nad rym, preco to razne neutnes a napriklad niekam daleko neodides, aby to nebolo len take polovicate, ze na jednej strane tvrdis, ze chces niekoho usetrit, ale na druhej strane ta to len zoziera a nic neurobis pre to, aby si ich od toho teda realne usetril, ked uz si rozhodol za nic..

Mimulus

...nemôžem predsa dúfať, že sa spamätajú a pošlú ma do riti sami... Viem, že im skôr či neskôr ublížim tak načo by to malo trvať dlhšie ak to môžem zastaviť?

Mimulus

Lenže čo ak som nadobudol pocit, že im ubližujem a silou mocou ich od seba odháňam...len aby sa netrápili...?