Hľadám niekoho kto je tiež psychicky úplne na dne ako ja

kamoska_

jasne, ja neznevazujem nikoho problem, lebo viem, ze vzdy je to tak, ze ten nas problem je pre nas ten najtazsi a najpalcivejsi. dolezite je vediet sa od toho dna odrazit - ide to vzdy, len nie kazdy je toho schopny..

gggg

qiq3: aha tak to som nevedela ze cloveka tkoreho ani nepoznas vies na 100% odhadnut ze nema tedapproblemy len kvoli tomu ze som na internete..a podla mna mimochodom nevypisujem tu blbosti...neviem co ty povazujes za blbosti ale ked uz toto tak si velmi zvlastna...vobec ma nepoznas a povedat ze nemam ziadne problemy lebo som na internete je smiesne...lucka: vies ked kazdy vkuse povie ze bud rada ze si zdrava tak ja ti na to odpoviem takto...aj ti co su chori tym tiez mozes pvoedat vetu musite byt stastni ved niektori z nas ani nemali moznost sa narodit alebo sa dozili ani nie jedneho celeho dna ale iba par hodin...kamoska_: viem ze aj s odstupom casu by som brala toto medzi jedno z mojich najtazsich období..este jedno zle obdobie ale naozaj zle som mala pred par rokmi..a tiez som vedela ze je to jedna z mojich najtazsich chvil...a hovorim si to aj doteraz...

kamoska_

nj, akurat to bude potom suvisiet s tym, co som pisala, lebo ak sa z dna pozrieme hore ku hladine a vidime, ze zamrzla, mozeme sa pokusit ten lad prerazit. a ak sa nam to podari naznamena to, ze do jazera nespadneme aj nabuduce a na ine, ovela hlbsie miesto a hladina zamrzne hrubsim ladom... the choice is yours :)

Mimulus

Ale ja mám takú teóriu - dno je pre každého z nás inak vzdialené a ak sa hladina stále vlní tak máme šancu, že sa dostaneme hore. Horšie je to ak hladina zamrzne.

kamoska_

no vies, lebo ja uz som si tiez par krat myslela, ze som uplne na dne (ako asi kazdy obcas), ale s odstupom casu to vidim inak, hlavne ked pride iny problem/situacia, s ktorym sa treba popasovat a zrazu zistim, ze ej to vtedy bol slaby odvar oproti tomuto... :)