Hľadám niekoho kto je tiež psychicky úplne na dne ako ja

Lucka_222

áno aj ja mám práve blbé obdobie :/ ale práve preto sa netreba poddupávať ešte viac..treba si povedať že sú ľudia ktorí sú na tom horšie ako my.. a vieš ako sa spieva v pesničke.. zdravý človek má želaní sto a chorý len jediné jedno ... !!!! :/ ..Treba sa na to pozrieť aj takto..

qiq3

nevidím aké môžeš mať reálne problémy keď mám čas vypisovať blbosti na internet
asi si sa ešte nestretla s ľudmi, ktorí ozaj majú problémy

gggg

daniuska keby som chcela tak hladam takeho cloveka...jasne so mnapisala koho hladam....aa rivapocssa...kazdy ma nejae problemy..kazdy ma problemy..tym padom ako hovoris..potom mozu mat problemy len bezdomovci a postihnuti a chori ludia??..ini pravo na to nemaju??.proste ci by si bol bezdomovec ci nejako zdravotne chori kazdy ma svoje problemy...

rivapocsa

clovek musi tak rozmyslat ze su este horsie veci v zivote.co.je horsie kef priberies pod vplyvom choroby stsasne alebo ked oslepnes pro operacii na cely zivot.sgudnut mozes za3roky alw vidiet nikdy nebudes znizi sa ti kvalita videnia.A ty kt pri autonehode pridu o ruku alebo istali na voziku???Tak musis rozmyslat zial a uvidis pomalymi krokmi dlhodobpu pravou sysyematickou sa daju veci pohnut vpred ale len oeacou na sebe.