Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Kamarati

Príspevok v téme: Kamarati
toper

Spoznal som sa s jednou kamaratkou , su to asi 2 tyzne tak poriadne.No pozname sa z videnia od kamaratov.No a ide o to , ze som sa strasne do nej po usi zalubil proste tak zalubil ze neviem prestat na nu mysliet.Dnes sme sa isli o tom porozpravat a povedala mi ze nehlada ziadneho chlapa pre seba ze proste to teraz nechce."Dohodli" sme sa ze zostaneme kamaratmi ale nic viac.Neranilo ma to ani nejak , no ide o to ,ze proste nemôzem prestat na to mysliet , na nu , na to co ja chcem , tak mi z toho hrabe ze si aj poplacem ze aky som to debil , naco som jej to aj hovoril.Tolko veci co jej chcem este povedat co som dnes nemal tu sancu v tej treme ma ani nenapadli take veci ako teraz by som jej chcel porozpravat.Dufam ze na toto forum nechodi a necita to prave lebo od hambi sa popukam.No chce aby sme stale chodili von ako kamarati ale ked ja to pri nej nedokazem , byt jej dobry kamarat.Tak mi proste sadla do mysle ze sa neda odtial vymazat.Jaj ha.Kazda jedna veta je poprehazdovana ani nedavaju dokopy zmysel.Tak mi to prepacte ale fakt neviem co mam robit :-(((

Logitech

Podľa mňa by si to mal akceptovať a vyrovnať sa s tým. Pokiaľ si ťa váži, može to byť veľmi pekný kamarátsky vzťah. To že si sa jej zdvôveril je dobre.

Dokážeš to.

Daj si od nej pohov, choď 2 týždne von s inými ľuďmi, nájdi si iný program, len sa nejak zamestnaj.

Povedal si jej dosť.

Ešte sa ti môže stať že časom si niekoho nájde a budeš ju s ním vydávať, aj keď vraví že nikoho nehľadá, môže sa o chvíľu stať že sa stav zmení na "už mám nejakého chlapa" a ani nezbadáš ako.

A potom sa budeš trápiť viac.

Zober čo ti život ponúka a choď ďalej. Niekedy aj menej je viac.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.