Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prečo nie som obľúbená?

Príspevok v téme: Prečo nie som obľúbená?
soni234

Ahojte. Mam taky problem, že nemam až tak kamáratov, ktorých by som chcela mať. Mam asi jednu či dve také 'lepšie' kamošky, ale ani tie sa o mňa až tak nezaujímajú, proste nie su to také kamarátky na život a na smrť. Nikto ma nevolá vonku, nikto mi napíše. Mám priateľa, ktorý je ku mne úžasný, lenže dievča potrebuje aj kamarátky. Nemyslím si že som až taká škaredá, že by so mnou preto niekto nenadviazoval kontak. Snažím sa byť ku každému milá, usmievam sa. Som aj dosť komunikatívna, takže si nemyslím že je so mnou nuda alebo čo. Ked som vonku, celkom sa po mne pozerajú chlapci, lenže nikto si ma ani nepridá na fb, ani mi nenapíše ani nič..Možno by som sa cítila trošku viac sebavedomejšia. Možno to bude znieť trochu detinsky, no ked si pozerám Facebook, tak niektoré ani nie tak pekné a dobré dievčatá majú aj cez 100 likov na fotke, ľudia im píšu a neviem čo, a nie vždy to myslia úprimne. Možno robím niekde chybu, len si to neuvedomujem. Ináč zabudla som napísať, mam 15 rokov. Máte niekto podobny problem ?

ta3

suhlasim s Kafik

Ovecka
to iba pre vas chlapcov alebo pre pubertiakov je vyzor dolezitty, medzi skutocnymi kamaratmi to veru nie je podstatne, oblubenost je o dusevnych kvalitach a nie vyzore

0vecka

2 kafik jj to ma ani nepadlo jej vysvetlit ze je +- jedno ako clovek vyzera s oblubenostou to nema vela spolocne. To iba v americkych filmoch.

kafe

a prečo by si mala byť? Je s tebou sranda? Si vtipná, svojská, nezávislá, slušná, vieš niečo čo iní nevedia, vymýšľaš bláznivé veci...?
Obľúbenosť nie je o výzore, ale o tom aký človek je. Ak sa vieš len usmievať, vyzerať a trepať sprostosti, to dokáže každý debil. Takže ak ti už na tom záleží, snaž sa BYŤ niekym, najlepšie sama sebou a začni sa chovať k druhým tak, ako by si chcela aby sa chovali oni k tebe. Vymysli niečo, zavolaj ich von, spýtaj sa či nepotrebujú s niečim pomôcť (to sa kľudne spýtaj aj mami, určite ťa nezabije:) a HLAVNE venuj sa niečomu (záľuby), nekukaj len do zrkadla.

0vecka

myslim ze tu odpoved nenajdes. Pytala by si sa bezdomovca ako zarobit milion? VEcsina z nas nieje az tak oblubenych. Oblubeny ludia netravia cas na nete, ak tak len minimalne si pozru FB tak zbezne a viac uz neriesia.

medulienkaaa

soni234- ja mam tiež 15 rokov, kamošky sice mam a dosť veľa času spolu trávime, mám jednu čo som s ňou asi najradšej, a je moja najlepšia kamoška. Skús ich volať vonku ty, stále a rozprávaj sa s nimi o všetkom,zdôver sa im o tvojom probléme:)a myslím si že FB len kazí ľudskú psychiku, ignoruj to, život na internete a naživo je uplne niečo iné, ver mi, mám s tým skúsenosti :)

ebi777

treba si uvedomit, ze zivot a vseobecne oblubenost nie je zalozena na pocte likov a pocte priatelov a o aktualizovani statusov na socialnych sietiach

skus par tyzdnov nechodit na socialne siete, skus vymysliet nejake programy pre volny cas a zavolaj kamaratov, znamych
napr. na lahku a kratku turistiku niekde blizko, kde byvas, opecte si popritom spekacky, dalej zavolaj ich na kupko, alebo chodte hrat begbinton,
taketo aktivity podmienuju oblubenost, nie FB

Logitech

Myslíš že o tom je život? Mať na fb 100 likov na fotke?

Užívaj si život a choď von s priateľom, venuj sa mu, buduj si vzťah. Choď do prírody, na slnko. Je to lepšie ako byť opálená od monitora.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prečo nie som obľúbená? - Fórum - ZDRAVIE.sk