Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Kožný problém

Príspevok v téme: Kožný problém
PROBLéMgirl

Asi ma porazí. Neviem čo to je poradte. V sobotu som sa holila aj tak aj nohy .. no a proste dneska som mala tesne šhortky a na vnutornej strane stehien sa mi urobili take cervene vyrážky ako keby po holení ale výraznejšie.. može to byt \"zo zaparenia\" kedže dneska bolo teplo a bola som aj oholená.. lebo tie male cervene vyrazky po holeni sa mi robia vždy ale len sem tam... ako si to dať dokopy. Ako predchádzate tým červeným vyrázkam po holeni .. na laser nemám... ja sa už z \"casti\" depilujem pásikmi ale cele nohy si stým nemozem.. a to nie je velmi výhodna forma síce ste 4tyždne hladka ale potom musite cakat \"kym to dorastie\" do správnej dlhžky co neprichádza do uvahy teda no :/ som už zufala... ja som bledá, chlpky mam dosť tmave.. ide ma z tých vyrážok j..núť. to vždy ked sa oholím.. dam si nato aj balzam po holeni, aj penu použivam, aj ziletku novu.. a vždy "

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.