Po roaccutane

Príspevok v téme: Po roaccutane
Joseph95

Ahoj. Asi pred 3-4 mesiacmi som doužíval Roaccutane (bral som ho asi pol roka), veľmi mi pomohol, mal som veľké akné po celej tváry, celý som bol červený atď.. teraz mám už len vpredu na lícach červené flaky, čo je absolútne nič oproti tomu čo to bolo, ale tie flaky sú úplne rovnaké ako keď som ho doužíval, takže mi to vôbec nemizne.. vie niekto poradiť?

ebi77

mne sa to tiež zhoršilo počas prvých štyroch mesiacov, áno a spravili sa mi z drobných vyrážok podkožné cysty, ale potom sa zahojili, dosť pekne, možno trošku ich je vidno, ale ja takéto veci neriešim už, som sa s tým už zmierila :-)

roaccutane

zase ako kde ich vidno zalezi aj od svetla ..lomu svetla ale stve ma to dost kedze ich mam len kvoli roaccutanu ...mne sa to tak zhorsilo ze zo slabeho akne som mal cysticke akne ...nikdy som nemal cysty az ked som nezacal zrat tento humus bleeeeee

roaccutane

zase ako kde ich vidno zalezi aj od svetla ..lomu svetla ale stve ma to dost kedze ich mam len kvoli roaccutanu ...mne sa to tak zhorsilo ze zo slabeho akne som mal cysticke akne ...nikdy som nemal cysty az ked som nezacal zrat tento humus bleeeeee

ebi77

moje dve jazvy :D vidno asi tak keď sa s niekým rozprávam zoči voči :D, takže je ich vidno,,, a nebudem si to vyplnovať žiadnou kys hyal. a s takými hlúposťami, čo vydržia len pol roka, ešte chémiu si budem do seba dávať nieee, tak to určite nieeee,,,,až tak mi to nevadí, kašlem na to :D,,, zjemniť sa to určite bude dať s tým dermarollerom,, bude mi to stačiť :)

tak nechápem, tie vpadlé jazvy v podstate ti ich ani nie je vidno :) keďže píšeš, že len veľmi z blízka....
netráp sa kvôli tomu

roaccutane

ked hovoris ze mas dve vpadnute jazvy tak to by som ani tak neriesil ja mam strasne vela tych malickych vpadnutych vidno ich iba strasne zblizka niektore su vacsie...neviem ake mas tie dve jazvy velke..ale dasa to aj vyplnit napr kyselinou hya injekciami po injekcii ti ta jazva zmizme tak na 70 90 percnet hned a efekt trva asi pol roka niekedy menej a niekedy viac...tie jazvicky jazvy uz z koze nevymazes budu tam navzdy aj keby si co robila...jedine sa daju minimalizovat na nepoznanie....

ebi777

netuším, teraz na rýchlo ti žiadne linky nenahrabem :))

ale čisto keď si vezmem teoreticky tú metódu, viem si predstaviť obnovu pokožky touto metódou, ale pravda nie je to nejaké velikánske jazvy

mám dve vpadnuté jazvy, tie by som chcela aspoň kúsok zminimalizovať.. aby neboli také nápadné

každá pleť je iná, a ten dermaroller nie je až taký drahý, aby som si to nemohla dovoliť vyskúšať :))

máme mi čo riešiť stále niee? najprv vyrážky a potom jazvy riešiť, mám pocit, že tomuto nikdy nebude koniec :)))

závidím, ľudom, že nemajú akné, nemusia denno denne riešiť takéto veci, ako by mi to ulahčilo život :)

roaccutane

petersonn. tebe akoze zmizli tie male vpadle jazvicky po peelingu to sa mi moc nezda kedze tie vpadle jazvicky su trvale ale daju sa minimalizovat iba ???....ebi77 ja som na ten dermaroller pozeral na internete ale k moc vela obrazkom som sanedostal...kedze si fotia tie ich rapave tvare s kratermi a nie napr jednu jazvu dobrym fotakom kde je vidno nejaky progres ...ak mas nejake fotky alebo co posli link :))

ebi777

skúste dermaroller, ktorý sa používa na odstránenie drobných jazvičiek,,, prečítajte si o tom viac na fórach, ja tiež som pomaly dva mesiace po liečbe a zvažujem aplikáciu tejto metódy, len je najvhodnejšie od ukončenia liečby počkať 4-6 mesiacov

petersonn.

odporúčam v zimných mesiacoch ísť na chemický píling, mne velmi pomohol, pleť som mal ovela lepšiu a hladšiu, nie je to najlacnejšie, ale ak vám to prekáža a záleži vám na vzhlade tak jednoznačne neni o čom.. aj dierky po akné vyhladí a flaky

roaccutane

kamo jasom natom podobne 4 mesiacce po roacc...a stale mam flaky a co je najhorsie mam po nom aj male vpadle jazvicky...aj take vypukle biele co som predtym ani nemal ...podla man by mali toto zakazat a nehovorim o tom ako to skodi telu a organom a za par rokov sa to moze vsetko prejavit...ja lutujem ze som do toho siel... on ti ten roaccutane stensi kozu a vsetko sa ti zle lieci potom tie flaky ti zmiznu do 6 mesiacov ale po roaccutane to moze trvat o mnoho dlhsie...zaobstaraj si nejaky peeling co po com sa dobre lupe koza ti budu rychlejsie miznut tie flaky...