Samovražda

Príspevok v téme: Samovražda
psychoNula

mám stále depresie, nič sa mi nedarí.. nevidím žiadny zmysel života, ani ho nemám .. finančné problémy, zdravotné .. dnes ma nechal chlap. som na dne.. už dlhšiu dobu rozmyšlam nad ukončením tohto trápenia .. je to zbabelé, hlúpe, ale ked ja neviem, ako dalej ..
lenže ako? tabletky? skok pod vlak, obesenie? ktovie, ktoré je najlepšie .. :/

on123

Tabletky urcite nerob to nezaberie pokial nemas niake specialne

ja som sa raz v zivote pokusil o samovrazdu a to tak ze som zapil lieky alkoholom a nepomohlo zobudil som sa v nemocnici a tot vse zbytocne budes na psychiatrii tam ti uz vobec nepomozu a ak ti pomozu tak minimalne mesiac pocitaj ze tam budes zavreta.

napis ak chces na moj email Biznis88@gmail.com a mozme otom pokecat co ma ku tomu viedlo preco ako a preco ty ak si z bratislavy vedel by som ti aj financne pomoct nie vela ale nieco sa urcite najde

na chlapov sa vyser aj tak ta len prefiknu a lubit ta nebudu pokial nenajdes 1 z desiatich a to urcite nenajdes. laska skonci este skorej ako zacala poznam to vlastna skusenost

ak chces napis ak ne tak

IgorDS

psychoNula
ak je pravda, čo píšeš tak je mi to ľúto. Mne osobne sa tiež stali už zlé veci ale aj zlé veci sa vždy dajú nejak riešiť. Ak nie je pravda, čo tu píšeš (ozajstní samovrahovia nezvyknú dopredu oznamovať svoje činy, len tí ktorí chcú upútať pozornosť na seba, vykrikujú do tmy)... ak to nie je pravda tak je mi ťa ľúto lebo ťa vyhľadajú a zatvoria na psychiatriu.

janka122

spamataj sa moja mila:) tento prispevok co si to napisala je ubohy, spamataj sa trosku ,ked mas osobne problemy neni hanba ist za psychologickou ona ti pkmoue a nasadi nejake antidepresiva a pomoze ti to! toto si asi nikto neuvedomuje ze ked sa niekto zabije ako tym ublizis svojej rodine?????!!!! ako by sa trapili? ja na nebo a peklo verim dokonca som sa stretla s osobou ktora bola v kome a vravela ako tam je teraz odveci- ale existuje to mozte ma aj vysmiat!!! ale spamataj sa porozmyslaj nad sebou trosku si len precitlivena je to len chvilkove obdobie chlap neni jediny na svete a cas vylieci vsetko a ze nemas penoaze tento problem ma 90% ludi na slovensku tak zamysli sa a zdravtne neviem ako si natom kazdopadne ak to nieje vazne da sa s tym zit ,nie??!!!

momo26

trvale riesenie na docasny problem to je velmi zle, cize samovrazda je trvale risenie a docasny problem je kazdy problem v zivote..

mlcanuejniat

psychoterapiu kto ti odporucil lol tie rozpravky filozoficke hovna pocuvat mne osobne ich sposob vobec sa nepaci.Nie nadarmo sa psychologia vyucuje na filozofii vsetko vyvratit sa naucili kazdu aj tu najtragickejsiu vwc ptevratia aj o tom ta presvedcia ze hrb na hrudniku je krasne a obrovsje usi su sexy co ked niekomu sa to paci.

Zdravotbe tazskosti mozu cloveka zaviest k myslienke o samovrazde je to lahsia cesra ako sa vyrovnat a akceptovat nove fakty.Este zvaz napis si na papier co by si este mohla urobit.Nerob zaroven veci ktore ti padnu tazko nechod do spolocnosti ani medzi ludi.Mozno potrebujes sukromie a samotu aby so vsetko zvaxila co by sa dali spfravit s tvoimi problemami.Daj na vahu.Napis si na papier kaxdy problem a sposobi rieenia a dlzku ku kazdemu ako dlho a kolko cadu ktoremu nusis venovat aby si ich vyriesila aj ked mozno uplne sa nebudu dat polovicne.Nebud k sebe narocna a neklad si irealne cuele muer sa z vecami a z togo vytaz ine ciele.

momo26

Matej
tak preco nespravite linku samovrazdy?
nejaky sticky topic v hlavnej kategorii, tam by bol nejaky formular, aj anonymny napriklad..
mnoho deti (do 18) ziju s rodicmi, takze telefon asi nepouziju (rodicia by ich poculi) a si navyknute na chat a email a taketo typy komunikacie..
ked to myslia vazne, predpokladam ze kym sa k ich identite dopracujete, by mohlo byt neskoro.