Mám šancu ho ziskať s5?

Príspevok v téme: Mám šancu ho ziskať s5?
Patinka

Dobrý večer, mám jednu otázku.. Prosím prečítajte si to a poradte mi..

Chodila som s chlapcom 6 mesiacov, takže pol roka.. Potom ma začal ignorovať a ani na moje meniny si nespomenul, po týždni mi povedal že je koniec.. Ja som ho ľúbila aj pred tím aj potom, nadovšetko ho ľúbim, len čo ho niekde vidím mám slzy v očiach že práve toho úžasného som stratila.. Pred tím mi vždy vravel že ma ľúbi, neviem prečo to zrazu takto skončilo, chcem ho s5 ale neviem ako, kto tu má nejakú skúsenosť tak mi poradte prosím :(

KiKuSh87

Ja by som určite spravila ťo, že by som šla za ním a spýtala sa ho, že v čom je problém.. že prečo sa s tebou rozišiel, či to bolo kôli inej, alebo čo.. chápeš :)) ale aj tak.. oplatí sa ti sa mu podlizovať?! chudák chlapec.. nevie o čo prišiel.. ako vidím ty by si za neho dala všetko ale ak ti to chlap nevie opetovať, vyser sa naňho.. IGNORUJ HO... alebo keď to fakt nedokážeš, opýtaj sa ho, či nemôžte byť aspoň priatelia.. veď to neznamená, že keď už k sebe necítite lásku (alebo len jeden z vás) nemôžte spolu vychádzať... držím všetky palce, aj na nohách ;-D

Patinka

ďakujem za vysvetlenie Ciel .. :) Skusim sa zmeniť, alebo na neho zabudnuť a hľadať ďalej :) Ďakujem véľmi pekne :)

ciel

vsimla som si ze casto ak uz muz nema o co bojovat je mu zena tam kt ho miluje a uz nic nie je v nek co by ho mohli zaujat uz sa mu otvorila doverovala ju vymeni uz ju nechce ale sa mi zda len v tom pripade ak ona uz niecje dost atraktivna lebo dalsiu uz napr nechce vymenit za tretiu.Asi nie si to co pre neho je pritazlive asi nie si ten typ co on ma v hlave.A ked aj tak by to bolo mnohym zenam sa rafinovanou hrou dokazu muza tak obalamutit ze oni uz inu nechcu.

Podla mna ak by si ho chcela spat by si musela zmenit seba cize povahu spravat a tak ako on necakal inak.Si ho nezaujala nieco mu chybalo tak ako ani teba nezaujmu mnohy muzivktory by zas teba chceli alw teba neoslovili.Vtedy je dobre ked rovnakou intenzitou su obe strany si vzajomnecrovnako atraktivne.Nie je dobre ak zena viac miluje nez je milovana.Co z neho ked ta nechce hladaj si ineho.Laska sa neda vynutit.

000000

"Zabudneš, znova sa zamiluješ a raz budeš aj ty dávať tieto isté rady svojej dcére, keď ju opustí jej prvý dokonalý princ" tieto slová, vety, rady doslova "milujem" vazne !!!

Ok..,mozno je to pravda, raz na neho zabudnem, no nie dnes, zajtra ani o tyzden :( ked som na neho nedokazala zabudnut po 4 mesiacoch asi na nom nieco bude...co uz nebude mat ziadny iný chlapec

winki

ach jaj....to ako je niekto "dokonalý a jedinečný" zistíš až rokoch vzťahu a preskákaní si spolu životných problémov.

Zabudneš, znova sa zamiluješ a raz budeš aj ty dávať tieto isté rady svojej dcére, keď ju opustí jej prvý dokonalý princ.

Patinka

000000: Aspon niekto ma chápe, je ľahke hovoriť pride iný lepší, krajší ale mne je jedno koľko ich takých bude kedže už žiadny nebude ako on :/ Jedninečný a svojim spôsobom dokonalý ako on :((

000000

Patinka: ja viem presne ako sa citis :(
aj mna nechal chlapec ktorého som velmi lúbila a doteraz ho velmi lubim..
vela ludí vraví zabudni na neho, najdi si iného... ale lahké je to povedat, ale to si musí najprv uvedomiť nase zlomené srdiečko :(

Ja som s nim sice bola len mesiac...bola to moja prva laska, bolo to velmi krasne (prve pusy, objatia...) nadhera..doteraz na to nemôzem zabudnut

Ja si stále kladiem otázku ako môze nieco take krasne skoncit..Preco ludia slubujú nieco co nesplnia? :(
Preco ludia vyslvujú slova ako Milujem ta..ked to nieje uprimne? :(

Ja kazdy den kvôli nemu placem, lebo nedokazem zabudnút :( Od toho casu ako som sa s nim rozisla, o mna prejavilo zaujem mnoho dalsich chlacov no ja sa do iného nedokazem zalubit..stale myslím len na neho a dufam ze sa jedného dna vrati spat..ale asi je to marne :(