Nikto ma nema rad?

Príspevok v téme: Nikto ma nema rad?
smutna55

Ahojte, v poslednej dobe sa citim uplne na nic mam depresie, a trpim pocit ze nikto ma nema rad, samozrejme okrem mojej rodiny tu ja milujem nadovsetko. Vzdy som mala kopec priatelov a vzdy ked stretnem niekoho noveho tak som mu sympaticka a chcu sa hned vsetci so mnou kamaratit, no lenze po vecsine su to chlapi a ja zistim ze oni chcu vzdy viac a takto potom tie kamaratstva prichadzaju a odchadzaju, nemam prosto normalneho kamarata lebo kazdemu ide vzdy o nieco viac. A stava sa mi stale ze so mnou prerusia kontakty a stale som sama, ani frajera si neviem najst, posledny muz s ktorym som bola 7 mesiacov ma sklamal velmi a surovo prerusil kontakt ako keby ja som mu nieco spravila, a pritom to on mne. Ja hladam chybu v sebe lebo uz fakt neviem ako je to mozne ze sa vsetci vyseru na mna.....

mnbbv

Tak asi si velmi pekna, preto po tebe chalani utekaju, lenze si to asi este nepocula, medzi dobrym kamaratstvom medzi opacnym pohlavim sa vzdy minimalne jeden z nich zamiluje,, lenze ty nic viac nechces, preto pre nich je potom najlepsie uplne spalit mosty, pretoze tvojou lahostajnostou trpia. A uz to asi vseci chalani v tvojom okoli vedia, tak ti davaju pokoj. Takze mala si si udrzat nejake kamosky,, tie ale nemaju dovod zatebou behat pre krasu.

pomoc55

nikto ma nema rád všetci ma nenávidia a moj naj kamoš je asi namisleni lebo sa so mnou prestal baviť koli debiline no neva poradte mi niečo pls

zrkadlovka

v poslednej vete si vyslovila úžasnú vec. Hľadáš v sebe. Áno, len tam nájdeš odpoveď. okolie ti iba zrkadlí, čo ty sama máš v sebe. To, ako sa správaš sama k sebe a dovolím si tvrdiť, že ty sama seba nemáš rada takú aká si, alebo si seba nevážiš, sa podceňuješ a pod. Príčin z tvojej strany môže byť viac. Každopádne okolie nezmeníš. Je to zákon zrkadlenia, takže zmeniť môžeš iba samu seba.

???

Ten muž,7mesiacov asi zistil,že ty chceš mať len kamaratov a zahravať sa s nimi.Nechal ťa preto, lebo aj s nim si sa len zahravala.Z plienok si už vyrastla nie?

bože pomoc

Aj ja som sam babi sa so mno bavia no moj naj kamoš sa na mna vysral a ti čo sa so mnou bavili tiež teraz už nemam nikoho s kim si zahram futbal som proste sam.

PsychoPrincess

Skutočné žensko - mužské kamarátstvo, pričom muž je heterosexuálne orientovaný, no... ťažko, preťažko... mne sa tiež takéto kamarátstva neosvedčili, čiže... tiež som oddávna túžila po človeku, ktorý by mi bol ako starší brat, no márna snaha, všetkým šlo po čase o čosi viac a tým pádom sa kamarátstva rozpadli...