Nikto ma nema rad?

Príspevok v téme: Nikto ma nema rad?
smutna55

Ahojte, v poslednej dobe sa citim uplne na nic mam depresie, a trpim pocit ze nikto ma nema rad, samozrejme okrem mojej rodiny tu ja milujem nadovsetko. Vzdy som mala kopec priatelov a vzdy ked stretnem niekoho noveho tak som mu sympaticka a chcu sa hned vsetci so mnou kamaratit, no lenze po vecsine su to chlapi a ja zistim ze oni chcu vzdy viac a takto potom tie kamaratstva prichadzaju a odchadzaju, nemam prosto normalneho kamarata lebo kazdemu ide vzdy o nieco viac. A stava sa mi stale ze so mnou prerusia kontakty a stale som sama, ani frajera si neviem najst, posledny muz s ktorym som bola 7 mesiacov ma sklamal velmi a surovo prerusil kontakt ako keby ja som mu nieco spravila, a pritom to on mne. Ja hladam chybu v sebe lebo uz fakt neviem ako je to mozne ze sa vsetci vyseru na mna.....

smutna55

Mimulus,
Uz tomu ja ani neverim ze najdem takeho kamarata, asi bude u mna niekde problem v myslienkach... a zacinam verit vyrokom typu ze nas zivot ze odrazom nasich myslienok (to ako rozmyslame tak taky zivot zijeme) The Secread

smutna55

Ja nemam ziadne kriteria na kamarata, proste aby sme rozumeli super a zdielali podobne nazory a inak nic speci, vzdy som tuzila po muzskom kamaratovi ktoremu by som sa mohla vyrozpravat a zdoverit no vsetci sa na zaciatku takto javili a potom sa z nich vyklulo ze chcu viac a tym padom kamarati nedokozazu byt, a mne je to velmi velmi luto lebo boli to super ludia, ale nemozem im teraz pisat ako sa maju ci nejdu na kavu lebo si zacnu namyslat a potom ja budem najhorsia ze niekoho vodim za nos.... :( potom som prestala tomu verit ze existuje priatelatvo medzi muzom a zenou, ale raz som spoznala jedneho chalana ktory sa javil uplne inak ako ostatni, a nakoniec sme sa na tuto temu porozpravali na rovinu uprimne, a boli z nas najlepsi kamarati bol to presne taky kamarat akeho som cely zivot hladala, ktoremu som mohla povedat hocico co ma trapi aj problemy s laskou skratka vsetko a fungovalo to aj naopak.... ale to nase kamaratstvo trvalo leb rok aj nieco, ten uzastny clovek uz nieje 2r. medzi nami velmi smutne :( trapi ma to vsetko, a najhorsie na tom je co vidim okolo seba je to akoby sa ma ludia bali, boja sa ku mne ozvat proste, neviem asi vyzarujem nieco blbe, vravia mi ze posobim namyslene a pod. odmerane a neviem co ale ja neviem, niesom typ co sa druhemu cloveku bude tlacit do priazne... neviem to robit, su typy ludi co sa pchaju do riti vsade a mam pocit ze ty vzdy dosiahnu co chcu, ja toto neviem prude mi to trapne neviem kde teda robil tu chybu??

smutna55

Logitech, no uz dost teda 28r. proste trapi ma velmi ze tie kamaratstva prichadzaju a odchadzaju a nemam normalneho kamarata.....