Uz rok s priatelom - a stale bez sexu...

Príspevok v téme: Uz rok s priatelom - a stale bez sexu...
mitochondria

dobry den, ide o to ze uz vyse roka som vo vztahu, ja som este panna, on uz mal nejake vztahy predomnou, netlaci na mna, zlaty je trpezlivy, a velmi to ocenujem, viem ze mu to chyba...ja by som ten sex s nim uz aj chcela zazit, nejdem tu riesit co ako kam, akurat mam strach z predstavy ze by som mohla otehotniet, ja viem ze ochrana taka onaka...ale aj tak, mam 23, a blba nie som, len ide o tu moznost ze vzdy k tomu moze dojst (viem ze je to zly pristup, ze s takym postojom si sex nikdy neuzijem, ani ten prvy ani ziaden potom, ale aj tak...) riesili ste tiez niekedy nieco take? dakujem

Lulita

chalice - myslim, ze ty nechapes, dievca je zdrave a chalan tiez a zbytocne...ja nie som mladunka som dlhe roky vydata, mam staleho partnera, pracujem, mam dieta, viem o com je zivot, preskakala som si kadeco a jedno viem, ze treba ZIT pokial clovek moze, tak, aby bol stastny, kym moze ;)

chalice

Dobre Lulitka nebudem sa tu s tebou hadat. Vidim, ze vobec nechapete o com pisem. Vam vysvetlovat to ako hrach o stenu hadzat. Uplne zbytocne. Musis byt velmi mladunka ak nechapes co pisem. Ludom s vasim zmyslanim nema cenu vysvetlovat, stale hudiete svoje.

Lulita

chalice - a dalsia vec, nesudim nikoho, tu sa jej snazime pomoct, ma problem a chce ho riesit, keby jej to vyhovovalo, ze sa s nim nikdy milovat nebude, asi by nezalozila tuto temu, to je snad jasne

slnovrat

Sex je prirodzena vec medzi dvomi najbližšími ľuďmi....jasné že ked sa spoznávajú tak ešte nie, ale po polroku už určite vieš, či máš záujem.

Lulita

chalice - nie som, som normálna zena, s normalnymi potrebami, ty pises o extremoch, resp. jasne, ze ked je nejaky fyzicky problem, tak je to ine, ale zakladatelka nie je chora fyzicky, ani jej partner, ona ma uplne neopodstatneny strach, to je zase uplne nieco ine, chapes hadam, zbytocne sa pripravuje o pekne chvile, ked ich moze mat

chalice

Lulita ty si natom sexe az prilis zakladas nie? Takze podla teba tie co nemaju vztah rok, dva, pat, sedem tak sa maju skocit z mosta? :D
Ja som len chcela naznacit, ze netreba sa tak na ten sex prehnane viazat lebo moze nastat v zivote situacia, ktora ti alebo tvojemu frajerovi nedovoli mat sex dlhsie obdobie a tvoja psychika zalozena na zavislosti na sexe sa zruti ako domcek z kariet. Ale nakoniec mala by si chapat, ze tak ako su ludia povahovo odlisni su odlisni aj v sexual. oblasti. Niekto sex potrebuje kazdy den, niekto raz do mesiaca a niekto raz do roka a mohla by som tu o tom pisat litanie, ale ved napokon sama vidis tu na fore, ze ludia s tym maju casto problem vo vztahu a nevedia sa zosuladit. Takze je to zbytocne. A este nieco nesud druhych podla seba.

Lulita

zakladatelka temy, urcite chod za psychologom, ty sa vlastne bojis len otehotnenia, mas neprimerane obavy z toho, treba to riesit, lebo ta to znici

slnovrat

Mitochondria, tehotenstvu nie je problém zabrániť, ked ide iba o to, hormonálna antika plus kondom a máš 100% istotu, alebo kombinujte rôzne iné formy ochrany, no a v krajnom pripade existuje tabletka po a interrupcia, ale tak ďaleko snáď nezajdete , ked sa budete normálne chranit.

Lulita

lucka pucka - ty si pekne zakomplexovana zena, omg :)) tu nie je tema, ze nechce sex po týždni, ale po roku, teba asi nikto nechce, co

Lulita

chalice - aj ja som bola v 15tich rok bez sexu, sme spolu len chodili, ale to ten vek...je ine ked dospela zena nesexuje