Uz rok s priatelom a stale bez sexu

Príspevok v téme: Uz rok s priatelom a stale bez sexu
mitochondria

dobry den, ide o to ze uz vyse roka som vo vztahu, ja som este panna, on uz mal nejake vztahy predomnou, netlaci na mna, zlaty je trpezlivy, a velmi to ocenujem, viem ze mu to chyba...ja by som ten sex s nim uz aj chcela zazit, nejdem tu riesit co ako kam, akurat mam strach z predstavy ze by som mohla otehotniet, ja viem ze ochrana taka onaka...ale aj tak, mam 23, a blba nie som, len ide o tu moznost ze vzdy k tomu moze dojst (viem ze je to zly pristup, ze s takym postojom si sex nikdy neuzijem, ani ten prvy ani ziaden potom, ale aj tak...) riesili ste tiez niekedy nieco take? dakujem

pepo22

Je to od teba podla mna prehnane. Natlac si to muslicky pharmatex, chlop nech si da gumu a neni sa coho bat ver tomu. Jedine co praskne bude tvoja blanka...

Kvety zla

...ked sa tak strasne bojis ze otehotnies, tak by si sex mat nemala.
spolahlive sposoby ochrany su na to, aby zena nemusela otehotniet ked nechce a mala svoju sexualitu v svojich vlastnych rukach. ak vies ake vsetky sposoby ochrany existuju, vies aka je pravdepodobnost otehotnenia a aj tak sa bojis, tak na sex pripravena nie si. to sa uz potom mozes bat aj toho ze rano pojdes do prace a prejde ta autobus. ano, stat sa to moze. ale so zodpovednym pristupom je to velmi, velmi malo pravdepodobne.