bolesti v tehotenstve

Príspevok v téme: bolesti v tehotenstve
mamamima86

Maminy, napíšte názor : som na začiatku tehotenstva a .. Týždeň pred menštruaciiou som mavala bolesti - také klasické ako pred .. Ked mi M vynechala - na teste dve čiarky, sice jedna slabšia ale bola .. No zacalo ma bolievat podbruskoško a kríže .. Nie síce stále, no predsa .. Niekedy je ta bolesť väčšia na jednej strane. - Hlavne v krížoch.. Je to možný priznak mimomaternicoveho tehotenstva?? Mi ani jesť nechutí, čo mám taký strach. Neviem si predstaviť prist o vytúžené babo ...

mamamima86

Tak .. Duphaston nasadený .. Železo a kyseliny listova predpísaná .. Lieky na preliecenie zápalu tiež .. Uvidíme, čo bude ďalej ... I ked som čakala sono, na to mám prísť až o 3 týždne .. Dovtedy .. Snáď vydržíme !!!

mamamima86

Blondula, práve takéto slová útechy potrebujem :) .. Ďakujem. Si zlatá .. Verím, že všetko bude ok .. Aj keby som mala 9 mesiacov ležať .. !!

Blondula

ja som mavala bolesti tiez na lavej strane a neviem preco...zeby aj kvoli vajecniku,ze pravy nemam ?? nemysli zase na najhorsie a moc na nete necitaj :D na to mas lekarov :P

mamamima86

Áno, už som objednana, ráno som sa nemohla dovolať ... Zatiaľ len ležím. .. Bolesti nie sú hrozné, ani ukrutne, ani kŕčovité .. No sú .. :( .. Čítala som na nete, že ak je bolesť na jednej strane, môže ísť o mimomaternicove tehotenstvo, preto zisťujem názor .. To čakanie do zzajtra bude kruté :(

Blondula

ja som mala take strasne bolesti,ze som musela ist na pohotovost a tam mi povedali,ze som v druhom mesiaci.mne meskala uz druha menstruacia a myslela som si,ze som chora,alebo mam nejaky iny problem a bola som tehotna... normalne chod k lekarke,tehotna asi budes,mne tiez najprv prvy test ukazal druhu ciarku slabucku a dalsie 2 testy uz boli jasne,len ja stale som bola v tom,ze tehotna predsa nemozem byt :P