Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Nízky krvný tlak

Príspevok v téme: Nízky krvný tlak
peter.peter

Dobrý deň, mám nízky tlak 105/60 a občas závraty a ako keby spomalené vnímanie(reflexy) niekedy, predtým som mával 115/72, tento rok som začal jazdiť na cestnom bicykli a schudol som z 81 na 74kg pri výške 188cm. po tréningu som bral glukózu a protein, môžu krvný tlak znižovať aj tieto suplementy alebo strata na váhe, ďakujem

pivonka

salat
ale vsetkeho moc skodi. Aj vody ! A nie vsetci mozme pit rovnake mnozstva vody! Takisto su dolezite aj rocne mesiace, vaha v kg, zamestnanie, pohybove aktivity, sport atd.

inak si sa v pisani sekol hned v prvej vete a aj to zdovodnenie je take, ake je a urcite by ho patrilo doplnit.

skus nalievat na kvet sustavne moc vela vody a uvidis, co sa stane.

Salat7

Ak je zdravotne clovek v poriadku je to nedostatok tekutin nedostatok znamena ze krv je hustejsia tok spomaleny nizky tlak vela vody to vyrovna ale vela nie 3 litre ale podla farby mocu tam je signal kolko telo ma tekutin cim svetlejsie tak je lepsie

Meretseger

Ja taky tak, nízky tlak, a - čo sa týka tej váhy - tak po prudkom schudnutí teraz snáď ešte nižší, keď vstanem, vždy sa mi zakrúti hlava :-/ A pulz vysoký, hoci lieky na to mi to znížili zatiaľ na niečo cez 80 (a to som mávala bežne aj okolo 120). Bohvie, čo s tým.

napochybach

ja mavam permanentny tlak 95 na 62 .velmi nizky,ale tep vysoky..90 atd ..ale nepocitujem to,len ked som v strese ...
nizky tlak mi vsak robi sarapatu dost v zivote,citim sa ako mrtvola,bez zivota a mam slabosti,zavraty,stale som unavena ..ale nejde mi ho zvysit nijako,sksusala som vsetko

gotexans

Blondula, takeho Dr. co ti to povedal treba bit kovovou tycou . to je co za hovado ten Dr? oficialne to moze mat suvis ale nehovoril by som ze je to normalne

axtbx -- to co si napisal je blbost. kava nevyriesi problem, kvalita kavy ma suvis len s prekyslenim

peter - protein a glukoza nema so znizenim hmotnosti nic spolocne

obom vam viem len poradit ako zastabilizovat TK ale viac uz len v maili, som na azete

Blondula

mne naposledy merali pred tyzdnom a mala som 100/60 .moja obvodna lekarka mi povedala,ze tym,ze som stihla je to v poriadku,i ked neviem...tiez niekedy citim slabost a zavrat...

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Nízky krvný tlak - Fórum - ZDRAVIE.sk