Chorobna nerozhodnost

Príspevok v téme: Chorobna nerozhodnost
onnnnnnnnnnn

spozoroval som na sebe dalsiu psychicku poruchu
uz asi 2 roky som chorobne nerozhodny .
minutu som presvedceny o tom ze chcem mat biele topanky a o 10 minut ich prefarbim na cierno lebo chcem cierne a na druhy den by som chcel zase biele .
Dam si fotku lebo sa mi paci a o 10 minut sa mi uz nepaci a tak by som mohol pokrcovat donekonecna .
Som si vedomi toho ze mi J*be

onnnnn

a nepodzenuj moj psychicky stav , vcera som cchel skocit z okna aj ked viem zeby so mto neurobil ,ale miestami su take zlomovy momenty kedy mi vela netreba a dnes rano som zas dakoval boju , ze som to neurobil

onnnnn

to ze som nerozhodny je len prejavom niecoho ineho , zrejme uzkost , depresia beznadej , uz ani neviem sam co cchem poriadne , lebo mozno nechcem nic .
ta psychologicka u ktorej som bol bola absolutne smiesna mal som byt u nej hodinu hodinu som si 2 krat odsedel ,ale nula bodov davala mi robit smiesne texty co pre male deti na ZS sa davaju robit , proste pracovala podla nejakej blbej sablony mesto toho aby sa somnou normalne porozpravala .

ja si sam vie murcit presne diagnozu

kiko12

ako mozes napisat ze si lepsi psycholog ako ona ??? ta psychologicka je na to skolena vystudovana ...su na tom ludia aj horsie psychicky a za to ze si nerozhodny sa takto ubijat...fakt si myslim ze riesis somariny...

kiko12

ja neviem podla mna je nerozhodych strasne vela ludi aj ja som ...je to o momentalnom pocite ...a riesit to liekmi je asi blbee...co maju este viac vedlajsich ucninkov...podla mna len riesis somariny a toto neni psychicka porucha ...urob to co ta napadne ako prve ..ja tiez stale menim nazory ...za 10 min opat nieco ineee ...

onnnnnnnnnnn

uz davno som bo lza psychologickou / ja som lepsi psycholog ako ona /
a psychiatricka deto 0 bodov
bral som asi 6 liekov ale nezaberali

Jessi_1111

Ak máš naozaj taký pocit, skús zájsť za psychológom a ak to nepomôže, tak za psychiatrom. Ale ja si myslím, že keby psychológ videl, že to nie je práca pre neho ale pre niekoho vyššieho ako je on, teda pre psychiatra, tak ťa tam sám odporučí. A k tým topánkam - môžeš si predsa povedať, že jeden deň budeš mať čierne a druhý deň biele topánky. A tak príde raz rad na každú. Fotky - pridaj si pokojne aj viac fotiek, keď sa ti páči, tak dôležitý je prvý dojem a ten bol, že sa ti páčila, takže sa ti viac než pravdepodobne páči. A povedz si, že všetky fotky sú pekné. :-)