Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Vypadávanie vlasov

Príspevok v téme: Vypadávanie vlasov
nina.

Ahojte, mám veľký problém. Posledný týždeň mi strašne začali padať vlasy, kedykoľvek si po nich prejdem, ostane mi tak 5 na ruke. Ďalších XX vlasov nájdem na vankúši, na chrbte... o umývaní ani nehovoriac. Nikdy som nemala husté vlasy, ale teraz som s nimi spokojná, sú niečo cez plecia. Ale naozaj neviem, koľko mi ich do konca prázdnin ostane, ak budú takto padať stále :( Naozaj ma to veľmi trápi. Pred pár dňami som si kúpila žihľavový šampón, zatiaľ som si ale nevšimla nejaké zmeny. Pijem aj žihľavový čaj, dúfam že sa to pomaly zastaví, pred tým mi totiž padalo zanedbateľné množstvo vlasov. Myslíte, že je nutné navštíviť lekára? mám totiž len 16 rokov, čítala som, že to môže byť aj dospievaním. Ale neviem. Rozmýšľam, že ešte počkám do konca týždňa a potom sa uvidí. Máte niekto nejaké skúsenosti s tým, čo to môže spôsobovať? :(

Dominika1127

padanie vlasov može byť sposobene aj tým že si sa napr.dlho nedala ostrihať,potom su vlasy tažké a korienky ich neudržia a vypoadávaju preto sa odporúča časté strihanie končekov. ale padaju hlavne aj zo stresu

nina.

aha. A môžem skúsiť tie vlasy oplachovať vodou, ktorou zaparím tie lopúchy? Zinok si asi kúpim.
Ďalej som čítala, že by to mohlo byť kvôli štítnej žľaze, avšak ja mám jediný problém s tými vlasmi, teda myslím...

dkp

mne vlasy padaju uz skoro dva roky a presnu pricinu som nezistila, urcite bude lepsie ked zajdes ku koznej, a ta ti zrejme najskor napise alpicort F to je taka vlasova voda, pripadne nejaky revalid alebo nieco podobne. skusit mozes aj lopuchovu vlasovu vodu, pripadne zinok a nejake vlasove doplnky

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Vypadávanie vlasov - Fórum - ZDRAVIE.sk