Budem vôbec niekedy aj ja šťastná?

Príspevok v téme: Budem vôbec niekedy aj ja šťastná?
smilee223

Ahojte, môj problem je ten ze nemám pre čo/pre koho žiť. Som smutná, stratila som zmysel zivota..celé dni sedím doma, sama...ked je pekne chodím sa prejsť s mojou jedinou láskou a jediním stvorením, ktoré ma má rado(psom) aby som sa odreagovala a presla na iné myslienky...inokedy sa chodím korculovať..ale uz ma to coraz menej baví pretoze stále chodím sama...
Vôbec niesom stastná...síce mám vsetko co chcem a mala by som byt za to vdacná...mám rodinu, mám kde bývat, mám čo jest...mám vsetko hmotné co k zivotu potrebujem...ale predsa mi nieco chýba :(

Pred nedávnom som mala chlapca, ktorý ma údajne "lubil" ja jeho lubim doteraz...ale uz som pre neho nicím,velmi som sa v nom sklamala...a snazim sa na neho zabudnút :( aj ked to ide len velmi tazko..a kazdy den kvôli nemu placem :(

Dalsie co mi chýba sú priatelia a kamarati, najlepsia kamaratka..nemám ziadnych :( Co by som dala za to keby mám najlepsiu kamaratku, ktorej sa môzem zverit s mojimi vssetkymi problemami, no mám smolu, nemam :( a preto to vsetko drzim v sebe a je mi hrozne...

Ja uz neviem co mam robit aby som aspon trochu bola stastná a nasla v kazdom novom dni nieco pre čo sa oplatí žiť..lebo ja viem ze zivot je krásny (zažila som) ale len vtedy ked ho mám s kým žiť

A čo sa este tyka mna mam 20 rokov tento rok som skoncila strednú skolu, na vysku sa chystam az o rok...

bracoki

a to je zas čo za somarinu?
jasné že áno!
Keby si si uvedomila akým darom je pre teba tvoj život, tak skáčeš "do plafónu" od radosti.

Dokonca sa môžeš stať "závisláčkou" na svojich vlastných endorfínoch. čítaj, klikaj ale hlavne mysli !
-odkaz odstránený-

ahoj ivo

PS: - a hlavne prestaň hľadať svoje "šťastie".
Myslím to vážne. Stačí mu neprekážať a ono si ťa nájde samé. skús to a uvidíš

eddings

spoluziacky maju brigady alebo priatelov, chlapi na pokeci chcu len sex, na diskoteky sa vsetci chodia len opit, na dedine nie je koho spoznat...no myslim si ze je najlahsie najst dovod, preco sa nieco neda. Sebalutost je najlahsia.

Teba zachrani len ta vyska, lebo tam za tebou pridu novi znami sami. Inac budes tymto stylom len sediet doma a lutovat sa do konca zivota. Ako som ti uz napisal - chod na skolu a dost daleko na to aby si dostala intrak. Tak vykompenzujes tu svoju pasivitu a snad sa na teba nejaki kamarati nalepia. A mas aspon zarucene, ze okolo teba bude stale kopec novych ludi, staci po nich siahnut.

kiko12

napr ja sa na peniaze stazovat nemozem :D ale tiez ma nebudu doma dotovat donekonecna vsetko sa raz skonci ale pracovat to neviem kde by som asi :/ no pockaj si mesiac ak sa niekde zamestanas tak tam spoznas dost ludi i ked neviem ci rovesnikov ale spoznas...asi nebudes robit straznika v noci niekde :D ze budes sediet v budke sama a sledovat :D :D nikdy nic neni iste preto co bude ani neriesim :/...tie peniaze vlastne zarobene sa ti hodia kedze byvas s rodicmi asi im nic neplatis a mozes to pouzit na seba to je rozumne :D do skoly som chodil 13 rokov a nikto mi to neplatil chodil som tam zadarmo ..:D a do prace ti budu platit bude to aj iny pocit ..sice vacsia zodpovednost podla typu povolania ale budu money :D

smilee223

tak ja este niesom 100% rozhodnutá ci na tú vysku vôbec pojdem..lebo teraz rok idem chodit do práce a ak sa tam nahodou chytim a bude mi tam fajn a mozno aj platovo...tak sa mi bude tazko odchádzat asi, neviem tazko takto povedat co bude o rok :)

ale tak rada by som sla skúsit studovat, ale zase ani práca a vlastné peniaze (nie zavisla od rodicov) nie je zlé..co ja viem :(

kiko12

jasne na tu som zabudol ,..RK je samizda katolicka univerzita...a v ZA je toho dost ...v NR viem ze je prekladatelstvo tlmocnictvo UKF...a poolnohospodarska fakulta...v blave je toho dost ...na internate spoznas aspon jednu kamaratku na 100 percent kedze budete zdielat izbu ...teda asi neviem ci je aj sukromny ...bol som parkrat na internate aj na izbe ale je to hruuza byvanie...vsetko stare osarpane...teda ako kde ved uvidis drzim ti palce rok to vydrz a bude to okej :)) a nebudes tu takto vypisovat ze si sama ...sa potom nad tym len pousmejes a povies si ze to BOLO :D...my mame inak opacnny problem ty chces ludi okolo seba a nemas ....ja nechcem ludi okolo seba a mam ich predsa este...:D teda neviem ci pravy studentsky zivot je na intraku kedze ta to cestovanie tam spat ....na necela dva dni doma a zase naspat bude otravovat...stazuje sa par ludi ze je to naozaj otravne a nudne...ale aj tak GOOD LUCK !!a uz to tak neries vzdy bude lepsie a budes mat kamaratky , kamaratov neboj ...

smilee223

no síce hej nablizsiu vysku mam síce v MT ale to je lekarska, cize to neni pre mna..a potom ZA a RK ale tam tiez neni nič pre mna :D

ja by som chcela ist dalej (Nitra alebo Blava) lebo len tam sa studuje ten odbor co chcem ja a este dalsí dôvod je intrák..velmi túzim zazit ten pravy studenský zivot a dúfam ze tam sa môj zivot konecne zmení a zacnem "žiť" a nie ako teraz..stale sama :( tam budem mat stale okolo seba niekoho

kiko12

na diskoteke som bol tiez asi 2x v zivote ato davno ..ja nepijem vobec tak sa tazko dalo zabavit..som tam len sedel ako puk a kukal na hodiny ....fakt nechaj to tak proste budem forever alone premna to neplati...preco opakujes ja idem tiez od sebtembra respektive oktobra pracovat :D a na buduci rok si rozmyslim ci pojdem na vysku ...a kam pojdes na vysku ?? najblizsiu mas samizda v ZA ?? ci RK ?

smilee223

kiko12: nechapem preco si myslís ze budes forever alone??

ako to môzes vediet? ved mas len 20.. a ty nechodís nikam? myslím praca? skola?
Ja by som chcela od septebra zacat pracovat, tak dúfam ze tam si najdem nejaké nové znamosti/kamaratov..

mne píses ze to mam nechat plynut..ze ten pravy sa raz objaví...a myslís ze to isté neplatí aj pre teba?
a čo sa týka tych diskotek..(este som nebola v zivote na ziadnej) pretoze neni s kym...a aj tak vacsinu co poznam sa tam chodia iba ozrat..nic viac, a ja na také nieco niesom, ja keby tam mam ist tak urcite by som sa tam chcela v prvom rade dobre zabavit a zabudnut na starosti...

kiko12

aj ked 20 rokov je uz nejaky vek ale neboj ty si niekoho isto najdes ...ako som uz pisal podla toho co si tu napisala si uplne normalna a je to len otazka casu ked sa budes takto trapit to neni dobre...nechaj cas plynut on pride sam ...na diskoteke alebo kde ...ked bude aspon jedna tvoja kamaratka k dispozici tak chod napr s nou ...neverim tomu ze si uplne sama ako palec okolo seba mas isto este par ludi ...ako napr jaa a to som taky odlud ktory bude forever alone :) som s tym zmiereny :D strasne vela ludom chyba laska nie si jedina tak to ber