Budem vôbec niekedy aj ja šťastná?

Príspevok v téme: Budem vôbec niekedy aj ja šťastná?
smilee223

Ahojte, môj problem je ten ze nemám pre čo/pre koho žiť. Som smutná, stratila som zmysel zivota..celé dni sedím doma, sama...ked je pekne chodím sa prejsť s mojou jedinou láskou a jediním stvorením, ktoré ma má rado(psom) aby som sa odreagovala a presla na iné myslienky...inokedy sa chodím korculovať..ale uz ma to coraz menej baví pretoze stále chodím sama...
Vôbec niesom stastná...síce mám vsetko co chcem a mala by som byt za to vdacná...mám rodinu, mám kde bývat, mám čo jest...mám vsetko hmotné co k zivotu potrebujem...ale predsa mi nieco chýba :(

Pred nedávnom som mala chlapca, ktorý ma údajne "lubil" ja jeho lubim doteraz...ale uz som pre neho nicím,velmi som sa v nom sklamala...a snazim sa na neho zabudnút :( aj ked to ide len velmi tazko..a kazdy den kvôli nemu placem :(

Dalsie co mi chýba sú priatelia a kamarati, najlepsia kamaratka..nemám ziadnych :( Co by som dala za to keby mám najlepsiu kamaratku, ktorej sa môzem zverit s mojimi vssetkymi problemami, no mám smolu, nemam :( a preto to vsetko drzim v sebe a je mi hrozne...

Ja uz neviem co mam robit aby som aspon trochu bola stastná a nasla v kazdom novom dni nieco pre čo sa oplatí žiť..lebo ja viem ze zivot je krásny (zažila som) ale len vtedy ked ho mám s kým žiť

A čo sa este tyka mna mam 20 rokov tento rok som skoncila strednú skolu, na vysku sa chystam az o rok...

eddings

Noz z vlastnych skusenosti - na vyske si najdes tolko priatelov kolko len budes chciet, ak sa budes spravat normalne a sama si nezvolis samotu. Niekedy budes az rada ked si najdes cas na samotu :)
Idealne ked pojdes na vysku mimo svojho bydliska, byvat na internat, inac to ziadna velka zmena nebude, zo skoly zas domov do depresii.
Ja som si nasiel kopec priatelov napriklad aj pocas mnohych dlhotrvajucich ciest v kupe vo vlaku, to je idealne miesto :) Dobytcaky su na prd, v kupe je 6-8 ludi, tam sa to zoznamuje!
Alebo skus ludi s podobnymi zalubami - na cvicaku so psom, alebo pri niecom inom co rada robis, si najlepsie najdes niekoho s kym nadviazes rozhovor.
P.S. Ked ta deprimuje FB, tak nan nechodievaj...

smilee223

mario_4: aspon niekto kto ma rovnaké pocity..a vie ako sa asi citim hrozne :(

len ludia ktorí stratia osobu ktorú milovali, pre ktorú zili kazdý jeden den..vedia aky je to hrozny pocit a aké je to tazké sa naucit bez toho zit

[zruseny26]

Ja som na tom tak isto, len s tym rozdielom ze mam 24 rokov a som chalan, a pracujem. Tiez som mal priatelku, a stale ju lubim :( a tiez nemam nikoho ani toho psa. A je mi smutno, chyba mi laska lebo to bol moj dovod zit a stratil som ho.

smilee223

Jessi_1111: dakujem za podporu, ale vsetko toto co si mi vymenoval/a aj robím... od júna ako som zmaturovala si skusam hladat pracu/brigadu no nic..takze som stále doma a vacsinou sama :(
a to ma velmi ubíja, ked vidím ako moje "kamaratky" vesajú na FB fotky ako si uzivajú prazdniny ci uz s priatelom alebo rodinou pri mori a ja nic :( uz dva mesiace sedím doma..este ani na kupalisku som toto leto nebola a velmi rada by som chcela ist ale neni s kym :( som preto velmi smutna :(
okrem mojich rodicov, surodencov a psa nemam prakticky nikoho :(

Jessi_1111

Smile, ide o to, že toho človeka ľúbiš. Fajn, maj ho rada ale pokús sa od neho nejako odreagovať. A raz sa zamiluješ do niekoho, kto bude milovať aj teba. Alebo sa ozve ten tvoj bývalý. Zameraj sa na rodinu - na to, ako ich ľúbiš a ako oni ľúbia teba. Sú prázdniny, nemusíš nič robiť, si z dediny, predpokladám, že máte zvieratko/á, skús s nimi chvíľočku byť, uvidíš, že to pomôže. Skús čítať knihy, cvičiť, tancovať, spievať alebo hrať na hudobný nástroj, skrátka robiť niečo, čo Ťa poteší a odreaguješ sa pri tom. :) Niekedy zaúčinkuje aj horúca sprcha alebo kúpeľ a bylinkový čajík. ;) A študovať choď - keď aj od septembra a v lete si nájdi nejakú brigádu. Najlepšie takú prácu, v ktorej budeš vynikať, budú ťa chváliť, pozdvihne sa ti sebavedomie a už viac nebudeš nešťastná. Alebo doma pomáhaj - upratuj, navar alebo tak. A budeš len a len šťastná. :) Prajem Ti len šťastie! :-) Aby si bola šťastná...

momo26

smilee223
o to lepsie :P
tak ked nie ty, tak ja :D
to studentske mesto je trnava, opravte ma ak sa mylim.
daleko, blizko? :D