nechce sa mu...

Príspevok v téme: nechce sa mu...
nyxy

muzi prosim piste!!!stalo sa vam niekedy ze by sa vam nepostavil ked ste svoj penis v tej najintimnejsej chvily velmi potrebovali?lebo vcera som mala mat s mojim priatelom nase "poprve" a nevyslo nam to ako sme si to predstavovali teda sa mu postavil a potom sa mu uz nechcelo:( neviem co mam robit je z toho strasne sklamany a hovori ze sa mi uz ani do oci pozriet nemoze.

querida

nam sa to s priatelom takto stavalo skoro pol roka,co sme sa pokusali..potom sme sa na to nejako vykaslali a uzivali si oral,ruky a tak..a postupne to prislo,jemu sa postavil bez problemov

dawn

aj nam sa to stalo ...chodim s piratelom uz 8 mesiacov a 6-krat sme sa pokusali o sex...ale neslo to proste sa mu nepostavil...a este sa nam to nepodarilo...takze z jedneho takeho si nerob vrasky...a neboj ono to raz vijde...len to neplanujte..a nech sa chlapec uvolni...drzim palce..papa

e:-)

caf chicco.......aj mojmu priatelovi sa to stalo :-)) tiez nam to vyslo az na treti krat...skratka to nebola ani jeho chyba..aleee to ta psychyka..tak drzim palce :-)) a kludne sa ti do oci pozriet moze....chapem ho..alee to sa stava vela muzom :-))

zajik

nemyslim že by ho nepriťahovala, ak to bolo prvé milovanie,tak to bolo celkom prirodzené...viem že je to teraz pre neho hrozné,ale nesmie to brať až tak tragicky...

chicco

to sa stalo aj mne,som myslel,ze to je moja chyba,ale to bude psychikou,bál sa tak veľmi,ze zlyhá,až sa to stalo,nesmie na to myslieť..musíte skúšať a skúšať,ono to príde,mne vyšlo naše prvé miloavnie až na 3 pokus!!! a bolo krásne,skúšajte...