Nemám žiadnych kamarátov/tky a som zúfalá

Príspevok v téme: Nemám žiadnych kamarátov/tky a som zúfalá
micušík_mic

Ahojte, tak ja mám 16, idem do 2. ročníka na strednej ale nemám žiadnych kamarátov/tky :( mám zopár fajn spolužiačiek ale to je všetko. Sú prázdniny a ja nemám s kým chodiť von. Problém bude asi v tom, že nie som veľmi komunikatívna ale ja za to nemôžem, ani to nijak nezmením. Je to fakt strašné byť takto sam/a :( viete mi poradiť ako si nájsť kamarátov? Možno je to blbá otázka, ale ja fakt neviem jak si ich nájsť kedže ani skoro nikam nechodím kedže nemám s kým. Alebo je tu niekto kto by sa so mnou skamarátil? Prosím ozvite sa niekto, lebo sa zbláznim ked budem takto sama :((

jedulka

tak chod často sem na forum,tady si vždycky najdeš dost kamarádek.Jen za poslední týden mám hned čtyry kámošky.Flegmu,phoenix,kabel a xxy,ta je ze všech nejlepší :-))))

micušík_mic

nedá sa povedať že by som furt plakala že nemám s kým ísť von, ale sú dni, kedy sa cítiť proste velmi sama a potrebovala by som niekoho pri sebe, komu by som sa vyrozprávala :)

doktorbácsi

a chýbaju ti vobec kamaráti?lebo ked nie si klomunikatívna tak podla mna ich velmi nepotrebuješ.chod na ot cez tvoje záujmy a potom skor nájdeš podobný s podobným sa priateli.možes navštivit aj kurz asertivity kde ta naučia jednat v spoločnosti,zavolaj nejakému psychologovi su njekaé kurzy.

verrka

Ahojte, som z BA a hladam si nejake znamosti, najlepsie nejake baby kamaratky. Som tichsia, ale po case ked sa uvolnim, rozkecam sa :)) Napiste mi na veroshqa@azet.sk

micušík_mic

regina92 dakujem za odpoved, si velmi zlatá :) teraz som ýačala chodiť do jedného krúžku a majú dojsť noví ludia tak som zvedavá :) a tento rok máme zo školy tanečný kurz a venček tak aj tam niekoho spoznám :)

Lola11 a Barbus a odkial ste? ja som z Ba :)

regina92

ahoj micušík_mic, v prvom rade ti chcem napisat, ze ta chapem, ze si smutna, lebo nemas nijake spriaznene duse.. si vo veku, kedy je dobre mat jednu dve kamosky na pokec. napada ma jedina myslienka, a to kruzky, zaujmy, vyplnenie volneho casu zalubami :) neviem co ponuka tvoja skola/mesto/dedina atď, ale urcite sa budes citit lepsie, ak budes robit to, co ta bavi a pritom mas moznost spoznat novych ludi, nadviazat nove kontakty, budete sa mat o com bavit a tak. skus, za to nic nedas, a nazbieras mozno aj nejake skusenosti. vela stastia! :)

Barbus

tiez mam podobny problem a potrebujem kamaratov tiez mam v skole kamaratky aj kamaratov ale ked pridu prazdniny ja sedim doma a uz ma to nebavi