Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

urážlivosť

adr1a.

Kazda karta minca ai ma dve strany. Kazdy ma roznu mieru a strop unosnosti. Zas budme k sebe ako ludia uprimni) neraz najviac vedia ublizit prave ti najblizsi, lebo su najblizsie k tomu druhemu a dobre ho uz poznaju, maju ho precitaneho a neraz aj zamerne tnu do ziveho lebo poznaju slabosti achylovky toho druheho) a potom sa cuduju ze on nic, on predsa muzikant)) a "nechape" preco sa ten druhy zduva oduva uraza) Jasne. Kazdy sme nejaky. Ak sa niekto uraza ako na pase a bezdovodne, oki. Tam je to uz prejav nezrelosti istej poruchy ci povaha ai ai. Ale niekedy si je dobre nastavit zrkadlo, ci za pricinou nie je vinovata aj druha strana. Bez vetra vanku sa ani listok nepohne a kazda akcia vyvolava reakciu)

voza

urazlivy clovek je najvacsia pohroma ! ja som mala takeho frajera a bolo to otrasne vobec si zo seba nevedel spravit zart kamenna tvar urazena bez emocii.. ja sa takym ludom vyhybam najviac ako sa da neni nic horsieho nez mat vo svojom zivote taku odutu hubu :D

noko

no, mozem povedat len z vlastnej skusenosti. pozor na slovo urazlivost aj na vztahovacnost. vacsinou su to ludia ktori maju nejaky komplex z detstva , to vsak neriesi nasu situaciu a ako sa ku nim chovat. moj osobny priklad z rodiny , otec ma asi polo-oidipovsky komplex, netreba ho hadzat do jedneho vreca so psychopatmi aj ked vela priznakov tam bolo podobnych a nieco sme si vytrpeli. takze realny priklad - kritika ziadna k danej osobe ( ich vyklad - ziadny respekt), asi polosplepota od matere, nevhodne slovo to len zhorsi , vyzaduje velky respekt , samozrejme dotycna osoba moze nadavat naozaj skaredo na vsetkych ktori nemaju rovnaky alebo podobny nazor - to je ok . vsimnite si ludi s ktorymi sa - bavi alebo ktorych respektuje , to je naozaj dolezite. to ze nemam partnerku podla mojej vole je tiez zle , kazda je kur..., Vdaky sa nedockate nikdy a urcite aj spatne varite .takze bol by som rad keby sa k tomuto foru vyjadril odbornik. drzte sa vsetci co mate podobny problem

isa

Vážim si ľudí, ktorí priamo povedia človeku, kde robí nejakú tú chybu,vysvetlia a nie urážkami a nadávkami...to len svedčí o ich charaktere..

odpovedam

urazlivy clovek si chybu neprizna a nepride ta druhym clovekom. Inak by nebol urazlivy. Ak ti na danom cloveku zalezi, tak je to tazke. Ale ak nie, tak skoda sa s takymi ludmi bavit. Ale aj tak si myslim, ze by mali vediet, co svojim spravanim sposobuju. Takito ludia maju nizke sebavedomie. Ak im nieco vytknete, beru to ako utok na svoju osobu, ako dokaz, ze ich nemate radi. Casto sa potom uchadzaju k urazlivosti, niekedy idu az do extremu a zacnu ostatnych citovo vydierat vetami typu: "len si do mna kopni, mna zivot bije a ty ma nechapes, naco ja vobec zijem" a pod. Takyto ludia jednoducho potrebuju vidiet veci realne, ze nikto nezhadzuje ich osobu, ale iba sa niekomu nepaci ich spravanie. Je to velmi tazke s takmi ludmi. Jednu taku babu som poznala a nedalo sa s nou vobec normalne komunikovat. Potrebovala sa jednoducho len polutovat a utvrdit v tom, ze ona je "ta najhorsia". Paradoxne je prave to, ze tito ludia si chybu nepriznaju. Bohuzial, maju malo sebavedomia a sebaucty. Sami si to nemusia uvedomovat...

lilyianka

keby sa na mňa niekto urazil za nejakú maličkosť,určite by som za takým človekom nedoliezala, ale čakala by som kým príde ku mne ... a pochopí, že on, urobil chybu a že je potrebné sa aj ospravedlniť ....

takajedna

ako ked sa niekto urazi raz a kvoli niecomu vaznejsiemu, tak nepoviem nic a ked viem, ze ja som na chybe, tak nemam problem ist za tou osobou a povedat prepac, ale ked sa niekto urazi naozaj pre nic za nic, tak urcite za nim ja nepojdem... taketo detinske spravanie ma neskutocne vytaca, ale napriek tomu som radsej ticho lebo kebyze idem nieco este vysvetlovat,tak sa dotycna osoba urazi 2x tak velmi...za to som chcela vediet, ci je fakt najlepsie len byt ticho a robit sa ze nic kym dotycna/a pride sam/a alebo nie...to o tom nizkom sebavedomi som nevedela, ale mozno na tom nieco fakt bude...

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

urážlivosť - Fórum - ZDRAVIE.sk