Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako sa spravat na prvom rande ?

slnovrat

Mne napriklad nevadia reči o bývalých. Zaujíma ma, prečo to nevyšlo. Čo sa týka reči , pokiaľ normálne plynie rozhovor, je v pohode každá téma, len opatrne s haklivymi témami, tak ako v iných rozhovoroch. Napr ak nevieš či je vegetarián, nekecaj o tom ako miluješ steaky a podobne :) tiež témy o rasizme, gayoch , politike, a pod. Radšej o kulture, škole, zamestnaní, počasí, vede, dovolenke, prírode, ľuďoch ...a chovaj sa čo najprirodzenejsie, aj ked máš trému a stane sa nejaký trapas napr niečo rozlejes či sa potknes, nevadí.

momo26

tak ja som vela prvych rande nemal, takze radit nemozem :D
ale mozem napisat co mam a co nemam rad.
nemam rad, ked sa na 1. (a vseobecne) clovek oproti hra na nieco co nie je, tj. zbytocne super sa oblecie, zbytocne vela make upu apodobne..
proste idealne je, ked clovek na 1. rande/stretnuti je TAK AKO JE.. na druhe a podobne kludne, nech si da hocico, aj oblek/saty za milion a 5kg make upu..
ale vseobecne to beriem tak, ze na 1. rande chcem spoznat cloveka aky je a nie nejaku masku.. zbytocne to komplikovat :) setri to cas a neskor by sa to clovek aj tak dozvedel.
plus podla mna toto moze zvysit taku uvolnenost, ze "nemusim si cely cas stahovat brucho" a podobne :)
dalej sa mi paci, ak niekto pride na cas a na miesto urcenia, ale ak meska, neni problem, ale napisat to aspon SMS (hoci aj 1 minutu PO) ze pride neskor je velmi slusne a spravanie na vysokej urovni dnes.
potom su teorie, ze nepytat sa blbosti, ale podla mna to je individualne, mna by ziadna otazka neprekvapila :) ved co.. spoznavanie sa je aj o netradicnych otazkach..
kaslat tabulky a sablony..
hlavne ziadne klamstva, skor povedat ze tuto temu teraz nie, druha strana to iste pochopi..
a celkovo, nepacia sa mi take prikazy ako sa spravat, preto nenapisem viac :D
ale ked uz, tak apson toto:
ak si muz, tak otvor dame dvere.
a ak si dama, TAK PRE BOHA BUD DAMOU A NECHAJ SI TIE DVERE OTVORIT!!!! :P :)

lilyianka

správaj sa tak ako vždy a nerob zo seba niekoho, kým nie si .. neklam a hlavne nerozprávaj o svojich bývalých ..snaž sa aj trápne ticho, ktoré možno nastane nejak vyplniť ...buď milá, usmievavá, spontánna

poPotvorka

kedze ti tu neporadil nikto rozumne ,len tusim momo ,tak ti to napisem takto .spravat sa mozes trosku vtipne ,hlavne spolocensky ,pozorne ,moc emocie (ak dake budu) neprejavuj a mozes i trochu tajomne a ako tu uz bolo povedana na nic sa nehraj ,bud sama sebou .... aj taka prva schodzka je uz akoby maly vztah ,takze si to treba vazit a dat opacnej strane sancu ....... byt aspon kamarat ,ked uz .... ;)

Sejla

Basky, ani nie, nečekujem si nikoho, ale keď ma správanie niektorých jedincov vyslovene uráža, tak sa nad tým musím pozastaviť a vymýšlať spôsoby, ako saho čo najskôr zbaviť. Totiž tie veci mi boli vrcholné nepríjemné a dotyčný ani po jasných náznakoch nepochopil.

slnovrat

Obzeraj sa za opačným pohlavím, to rozhodne imponuje, a ked budete platiť a ona bude čakať že zaplatíš, tak sa tvár znechutene. Shy, Sejla , pobavilo :)

Basky

No baby, myslim ze teraz ste sa ukazali a presne to vystihli ako to funguje...chcete si cloveka len preverit a vyuzit ho, nezalezi Vam na tom, ze Vam chce dat mozno lasku...Fuj, je mi z toho zle...

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ako sa spravat na prvom rande ? - Fórum - ZDRAVIE.sk