Otehotnenie na silu

Príspevok v téme: Otehotnenie na silu
babovicica

Mam dvoj rocny vztah, zijeme spolu, mame zamestania, dost rokov a v podstate podla mna sme pripraveni na dieta. Sex mame bez ochrany, resp. prerusovany sex. Avsak nakolko sa do mna este neurobil, vzdy mimo, tak jasne, ze tehotna nie som. K detom sa vyjadruje, ze ked neplanovane otehotniem, bude rad, ale neciti sa este na to, zamerne sa snazit o dieta. Takze, ani v plane nema sa do mna nema urobit, a uz neverim, ze z prerusovaneho sexu otehotniem. Mozno, si teraz pomyslite, ze mi sibe, ale mna skor zaujima, ci som jedina, co toto urobila, a planuje robit nadalej. Minule po sexe, utrel narychlo spermie do papieroveho obruska, a ani neviem preco, lebo nezvykne hned ist do kupelne, ale isiel. Tak som hned vzala obrusok, trochu ejakulatu som si dala na prst a vsunula som si to hlboko do vaginy. Akurat podla vypoctou som aj plodne dni mala. Tak snad sa podarilo, a ked, nie idem to robit takto nadalej. Teda dufam, ze bude aspon obcas chodit hned po sexe do kupelne, aby som mohla robievat toto. A, ked sa zadari, bude mysliet, ze z predejakuacnej tekutiny, alebo ze mu uslo. Lebo uz par krat sa stalo, ze povedal, ze asi to nestihol. Som jedina, co sa snazi na silu otehotniet?

slnovrat

Sak uvidíš, ked sa pošťastí:) kecy, keby ozaj chcel, tak sexujete normálne. Máte ozaj úprimný vzťah, gratulujem.

babovicica

Asi poniektori z vas nevedia citat. Napisala som snad jasne, ze keby sa dieta postasti, ze by bol rad, len planovane sa do mna neurobi. Prerusovany sex mavame preto, lebo sa lubime, a keby otehotniem, dieta by sme lubili obaja. Nikde som nepisala, ze on by odisiel. Tato ludska domyslavost..

odpovedam

cindy, nie som chlap. Nie je nic podle na tom, ze dvaja partneri maju DOBROVOLNE pohlavny styk. Ale mat dieta tak, ze zena podrazi muza, to podle je. Na tom nic DOBROVOLNE nie je. To uz dnes ludia nevedia so sebou normalne komunikovat? Musia sa k tomu uchadzat? Cindy, tebe by sa pacilo, kebyze ti chlap zdrhne, ked otehotnies? Sak otcom ostava, ale vychova dietata ti je lahostajna? Kazde dieta potrebuje oboch rodicov. Ale mat dieta asilu je cisty egoizmus, NIc viac, nic menej.

Cindy35

nie je pravda, ze na spermie tak rychlo hynu na vzduchu, bola som s partnerom 3x na odbere spermii lebo mal problem s neplodnostou, a tam to sestricka az po urcitom case pride zobrat a az potom robia spermiogram.

pre odpovedam: ty si asi chlap. co sa ho tolko zastavas. nie je podle s nou iba sexovat? iba si uzivat ked ona chce dieta?

a z pravneho hladiska je to uplne jasne- nikto nebude skumat ci sa on urobil do nej alebo nie, dolezite je ze v case 9 mesiacov pred narodenim dietata mal s dotycnou pohlavny styk. ked suhlasil so stykom resp. ho vyzadoval, musi niest nasledky. konec.

Laara

ubohost..nie je ti to ani trochu trapne? este to sem pisat..ked sa na dieta neciti, tak sa neciti..a ak si myslis, ze z tohto pocnes..ach, co sa tu clovek nedocita

Cindy35

da sa to este takto: nech sa urobi do kondomu a potom tam budes mat vela ejakulatu a mozes si to injekciou vstreknut. ale treba co najrychlejsie. kup si na to male injekcie v lekarni

odpovedam

Dost podle od teba toto robit. Dieta nema byt predmetom tvojho egoizmu, ale slobodnym rozhodnutim dvoch ludi. Co ak ti pootm chlap zdrhne, ze sa na to este neciti? A spermie na vzduchu rychlo hynu. Na oplodnenie ich treba tiez iste mnozstvo. Osobne neverim, ze si mohla otehotniet. To, co robis, je fakt podlost...sorry.

AfterEight

Prepac,ale z toho,ze si vsunies spermie do vaginy neotehotnies. Spermie na vzduchu hynu ;)..Vedela by som ti aj dalej rozpravat,preco neotehotnies,ale si sikovna urcite a najdes si to aj na webe