Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Vztahy vzniknute z pokecu a pod.

kpkl

Je uplne jedno, kde sa ludia zoznamia. Ci je to socialna siet, kniznica, autobus, wc, brigada. Dolezite je, ci si potom vyhovuju. Nechapem taketo temy typu, ze ked sa zoznamia tam a tam, ci to ma buducnost. Moze aj nemusi. Ako keby sa zoznamili hocikde inde. Len dost jednoduchi ludia maju sablony, ze zoznamit sa chcu len na nejakom konkrétnom mieste.

Adusiiiiik

Raz ked som bola este nezadana som si tiez spravila na pokeci profil za ucelom zoznamenia sa. A moje skusenosti su nasledovne randila som s jednym chalanom vtedy v lete a rozpadlo sa nam to na tom ze som mu odmietla pozicat peniaze lebo mal dlhy a stale sa ma pytal ci mu mozem pozicat peniaze samozrejme to padlo vyuzivat ma nikto nebude potom o par mesiacov som spoznala dalsieho uplne sme si sadli aj sa mi pacil no chodievali sme aj von no po case vysvitlo ze je zasnubeny ....takze tolko k pokecu nick som zrusila a naozaj v zivote by som si odtial nikoho uz nehladala ..... chodia tam povacsinou klamarai a zadany muzi co si nevedia vyriesit to ze su vo vztahu neni stastny a hladaju druhe baby..... ja som si frajera nasla v robote... a nevymenila by som ho....na pokeci klame kto moze....

neznamy1986

for a_dr1a: Tak výber to bol na zaklade počiatočnej vzájomnej konverzácie na chate - že vyzeralo to že aj bolo o čom a tak ale furt sa to zvrtlo takým spôsobom......

Ano, jeden čas mi to nevadilo ale po par rokov ma to prestalo baviť (nie som policajt, aby som vkuse jednostranne s niekým komunikoval)

medikamentus

Toto je nieco, co som nikdy neskusal, lebo nebol dovod.
Myslim si, ze sa takto ludia pokojne mozu najst. Moj kamarat
sa takto opat stretol s byvalou laskou.

a_dr1a

neznamy1986. Bol to tvoj vyber a volba, rozhodnutie? Lebo ak ano - a tie zeny si si vyberal ty sam, tak potom asi niekde robis ty vo svojich volbach vyberoch - chyby

neznamy1986

Moc dobre nie... Ja tam ma skusenosti hlavne také, že čo sa týka dievčat a žien tak jedine čo som tam natrafil - tak na osoby čo furt celý naš kontakt bol o tom, že odomňa sa čakalo, že sa budem furt prvý ozývať - a dotyčná len odpovedať na písanie (dokonca z jednou som sa raz aj na jednom festivale stretol - ale cca dva roky bol naš kontakt iba v takej polohe a keď ma to prestalo baviť a zmazal som ju tak hneď som na azete videl správu - ty si si ma zmalaz z fb? no vdaka)...

Neviem či som staromodný abo čo, ale si myslím že akýkoľvek vzťah by mal byť o dvoch (nemyslím len partnersky ale aj obyčajný kamaratsky a tak...) a nie tak, že jeden bude vskue prejavovať zaujem a druhá osoba len odpovedať.........

natalYa

Nuz, ja na pokec chodim asi 5rokov, odkedy bolo moje manzelstvo nefunkcne... Nasla som tam kamaratov, s ktorymi si pisem roky, s niektorymi som sa aj stretla (nehladala som vztah- 3 deti :P ). Jeden z nich sa stal mojim najblizsim kamaratom, dovernikom, po stretnuti kamaratom s vyhodami ;) , ja som nehladala vztah, on hladal buducu matku svojich deti (bezdetnu samozrejme)....Dnes sme spolu vyse dvoch rokov ako partneri, skoro tri roky kamarati. Pre oboch sa to javi ako ,,osudovy vztah", a prave sa chystame spolu zit :)
takze - netusim ako to dopadne, a na Pokeci sme stale. piseme si cele dni, ked nie sme spolu, je to nas komunikacny kanal. to nas dalo dokopy ;)

Marian43

Našiel som tam manželku, už sme 10 rokov spolu, máme už dcéru školáčku. Je to spôsob ako každý iný. Sú tam ľudia, ktorí chodia aj na iné siete, a dokonca aj vonku a do práce! Je jedno, kde človeka spoznáte, hlavne aby to bol človek.

katty103

Ja veru neľutujem , že som tam chodila . Sice som tam chodila len sa kamoskou pokukať , hodiť očko .Vždy som vravela že by ma neťuklo ist s dákym odtiaľ von . No až mi padol jeden do oka. pisali sme si velmi dlho skoro rok (odialovala som to ) , veľmi sme si rozumeli, ale nemala som odvahu ísť s ním von , až raz mi napisal že mám smolu dnes sa stretneme , že je už na ceste za mnou , tak mi iné nezostávalo a chválabohu že to tak vyriešil . dodnes sme spolu už ťahame tretí rok

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Vztahy vzniknute z pokecu a pod. - Fórum - ZDRAVIE.sk