Vztahy vzniknute z pokecu a pod.

Pokecman

Zdravim,ked si vas tak citam,podelim sa aj ja o svoje skusenosti.Pokec mam asi 6r ale za posledne 4r som tam bol asi raz za 1/2r. Kedze nevyzeram zle a este mi to aj pali (to tvrdia ini ludia),vzdy sa mi rychlo podarilo ukecat nejaku sikovnu babenku na kavu obedik atd,by ste neverili mile damy ake ste dakedy akcne. Podotykam ze mi neslo iba o sex ale hlavne spoznat noveho cloveka zabavit sa atd.Ale cas plynul a v mojej domacnosti sa zacali casto striedat nove tvare a ja som sa uz zacinal citit dost blbo.Celkovo to bolo fajn a s mnohymi mam skutocne krasne zazitky a nelutojem nicoho ALE ani jednu som nikdy nelubil a preco? Lebo som tu lasku nikdy nestihol. Vo vecsine pripadov tie zeny stale riesili svoju minulost alebo nejake problemy,nedokazali sa odputat od pokecu a kazdy svoj volny cas travili on line az ma prestali bavit. Bolo to neskutocne,mnohokrat som bol vdacny ze mam dve usi jednym dru a druhym von :-) Na poslednom stretku som stretol svoju terajsiu manzelku,ktoru som si aj vzal. Na pokec uz nechodime ani ja ani ona.A sme spolu dodnes. Tak,ze mozne je vsetko ale treba si davat pozor a hlavne vsvetko robit s rozumom.Co sa tyka mna a preco som sa prave takto zoznamoval? Hlavny dovod je asi ta rychlost a to prekvapko aka bude ta osoba v skutocnosti lebo na fotkach ste vsetky miss world,dalej neznasam bary a zahulene prostredie radsej vyleziem na Gerlach a disco? tam chodia v dnenej dobe deti a poloprostitutky co sa uspokoja aj WC-kom. Samozrejme nie vsetky zeny a muzi su taki. To vsetko zalezi od charakteru daneho jedinca.Ale na to uz musi kazdy prist sam

[zruseny35]

Pietro...na 99% máš pravdu.To ostatne je na tebe,či to riskneš, chceš čakať na tu "ihlu v kope sena ".
Len zakomplexovane niesu baby! Je to tým,že tí muži nevedia baliť babu (ani ) touto formou .Tých "zvyšných " kometovať nebudem :)

NO2

To je super, že máš losta, pri ňom musíš asi veľa počúvať, lebo on rád všetko analyzuje, čo ho poznám:-)

konvalinka19

ja som vzdy davala prednost nadvazovanim kontaktov v realite... aj ked par krat som mala stretko az z pokecu..a kazde dopadlo zazrakom dobre..dodnes mam kopec dobrych kamaratov a dokonca kamosku s ktorou som zazila neskutocne party noci ;) ale nakoniec osud chcel aby som svoju polovicku spoznala tu, na zdravi.sk :D dlhe pisania..potom stretko a akurat buduci tyzden mame druhe vyrocie.. Milujem ťa LOST :-*

NO2

Ono, ľudia by mali popísať a potom sa stretnúť. Nie písať rok, dva, to by aj koňa zložilo:-) (Ja som pri jednom takom písaní schudol aj kilo).
Ono spoznávanie človeka cez písanie je síce chvályhodné, ale až skutočné spolužitie ukáže aká je pravda. Ide aj o to, ako ľudia na seba pôsobia NEVERBÁLNE, nielen verbálne.
Mladšia generácia s tým má asik trochu problém a potom sa čudujú, že si dotyčný píše aj s tromi naraz. Že aký je neverník:-)
Pravdu majú v tomto prípade všetci, každý zo svojho uhla pohľadu:-)

NO2

Ja neviem, čo si mám myslieť o pokeci, teoreticky je všetko možné.
Ja si však nemyslím, že sa môže človek zaľúbiť cez pokec, to sa dá len v realite, nie virtuálne. Je to aj o chémii...

Lu91

Ja som svojho priateľa spoznala cez pokec. Dlho ma lámal na stretko a nakoniec aj zlomil. Sme spolu už 6 rokov a plánujeme spoločnú budúcnosť. No teraz v tejto dobe by som sa už asi na žiadne stretko na slepo zlákať nedala.

čokojogurt

na som skusala najst partnera cez pokec ale vzdy som natrafila na nejakeho chudaka ktory si to rozhodil na viac stran a randil nie len somnou ale s viacerymi naraz takze nie dakujem. Ono s vami si nejaky ten fesacisko pisat moze aj slubovat horydoly ale ako viete ze si nepise s dalsim troma okrem vas? Ako viete ak je z ineho mesta nez vy ci nerandi aj s inou? Ja poznam jedneho ktory ma babu z toho isteho mesta ako on. A ked frajerka ide na intrak tak on si randi s inou a vobec ho to netrapi ze ju klame. Aj jej to bolo povedane ale ona hlupucka tomu neveri.

Sojka555

Ja som tiez vykusala vztah cez pokec, chodili sme spolu 2 roky, ale do dnes sme priatelia, takze az tak by som to nezatracovala ;)